BATTANİYE

Battaniyeler, özellikle kış aylarında tüylü ve sıcak tutmasıyla bilinen son derece kullanışlı harika ürünlerdir. Battaniye seçerken dokusuna ve yapısına özen göstermek gerekir. Kaliteli bir battaniye seçimi soğuğa karşı sizi sıcacık tutmaya yarayacak olan elementleri içersinde barındırır. Elektrikli battaniye olarak bilinen ve belli bir sıcaklıkta battaniyenin ısıtıldığı, soğuk günlerde sıcacık kalmanızı sağlayan elektrikli battaniye modellerine, bebeğiniz için resimli ve pofuduk bebe battaniyelerine,toptan polar battaniye, yaydığı eşsiz kokular ile içinizi de ısıtan kokulu battaniyelere, her mevsim kullanılan desenli toptan skoç battaniye ve her türlü kalın toptan yün battaniye, yumuşak dokusuyla toptan peluş battaniye, yardım battaniyesi, mobilya taşıma battaniyesi, ambalaj nakilye battaniyelerine ulaşabilirsiniz. Geniş çeşitliliği ve cıvıl cıvıl renkli tasarımlarıyla, kaliteyi de beraberinde sunan toptan battaniye modellerimiz arasından aradığınızı bulacaksınız.

Battaniye imalatı ve tedariğinde uzmanlaşmış olan firmamız kalite ve fiyat dengesini optimum seviyede tutarak alanında lider markalar arasında yer alma vizyonu ile faaliyetlerini planlamaktadır. Özsa Özeniş tasarım, üretim, fiyatlandırma, satış ve pazarlama konusunda profesyonel ve müşteri odaklı yaklaşımı ile yıllardır sektöre yön verme eğilimindedir. Tüketicilerin kalite beklentisini ve toptancıların aradığı fiyat avantajını etik ticari anlayışı ile sunan şirketimiz, battaniye konusunda iddialıdır. Battaniye fiyatları genellikle tek kişilik battaniye veya çift kişilik battaniye seçiminize ve tabi ki ürün tercihinize bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Toptan ürün satışları ile başarılı b2b ilişkileri olan Özsa Özeniş trend ürünlerin tedariği ve makul fiyat politikası ile satın alma kararlarınızda mutlaka görüşmeniz gereken bir şirkettir. Toptan battaniye ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

TOPTAN BATTANİYE

Firmamız diğer ürünlerde olduğu gibi Toptan battaniye tedariğinde de yüksek stok bulundurarak müşterilerinin anlık taleplerine en kısa zamanda cevap verme eğilimindedir.İlkelerimiz gereği toptan battaniye satışında ürünlerin ambalajlama ve kargolama aşamasını titizlik ile takip etmekteyiz.Bu sayede toptan battaniye siparişlerinizi sizlere zamanında ve deformasyona uğramadan tedariğini gerçekleştiriyoruz.Elektrikli battaniye, yardım battaniyesi, polar battaniye, skoç battaniye, peluş battaniye, ekonomik ucuz battaniye ve diğer toptan battaniye taleplerinizin uygun fiyatla eksiksiz ve zamanında karşılanması için ihtiyacınız olan tüm battaniyelere bize ulaşarak satın alablirsiniz.Müşterilerimizden gelen farklı ölçü ve ebatlarda da uygun fiyatlarla toptan olarak battaniye imalatı yapabilmekteyiz.

BATTANİYE FIYATLARI

Bazı ürünler mevsimsel ve dönemsel olarak veyahut belirli şartların neticesinde daha fazla talep görebilirler ancak bu dönemler ürünün imalatını etkileyecek fiyat artışlarına neden olmuyorsa, satışı konusunda da farklı bir fiyat politikası izlenmesini gerektirmez.Battaniyeler de bu dönemsel ürünlerin başında gelmektedir.Yarım asırlık üretici kimliği ile piyasada yer alan Özsa Özen-İş siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla toplu şekilde battaniye satışı yapmaktadır.En uygun battaniye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Battaniyeler ana hammaddesine göre fiyatlandırılmaktadır. Her kumaş ve iplik türünün fiyatları farklı belirlenmektedir. Ayrıca battaniye fiyatına etki eden diğer bir etmen ise boyutlarıdır.  Firmamız her çeşit boy, ebat, gramaj ve kalınlıklarda battaniye imalatı ve satışı yapabilmektedir.

BATTANİYE SIPARIŞI

Firmamız her türlü ihtiyaca yönelik battaniye üretebilmektedir. Toptan battaniye siparişi vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.Satışını yaptığımız tüm kalite standartlarına sahiptir.Regüle üretim olan battaniyelerimiz stoklarımızdan hemen sizlere gönderimini sağlıyoruz. Ancak özel üretim ve farklı ölçülerdeki siparişleriniz için karşılıklı olarak termin süreci kararlaştırılmaktadır. Bizlerden istediğiniz battaniye siparişi verebilirsiniz Bize ulaşarak battaniye fiyatları hakkında bilgi alabilir ve hemen istediğiniz ölçekte sipariş verebilirsiniz. Yüksek adetli toptan battaniye siparişleriniz için de en kısa sürede üretim sürecimizi tamamlayacak alt yapımız olduğunu da belirtmek isteriz.