Toptan Bornoz

Hayatın her alanında şıklık arayanlar faaliyetlerine 1970 yılında Bayrampaşa da lastik imalatı yaparak başlayan Özsa özeniş lastik Sanayi ticaret ve pazarlama anonim şirketinden toptan bornoz satın alımını gerçekleştirebilir. Çağımızda giyim sektöründe vazgeçilmeyen parçalar arasında bornozda önemli yerini almaktadır. 
Birçok bornoz modeli mevcut olup tabi bunların kullanımı oldukça önemlidir. Ailelerin banyolarda kullanacağı bornozların önemi günümüzde önemlidir. Bornozların kaliteli kumaşlardan tasarlanması sizlerin rahatlığı açısından önemlidir. 

Suyu emmen kaliteli kumaşlar sayesinde vücudunuzu daha rahat kolay bir şekilde kurulayabilirsiniz. Özsa özeniş bünyesinde birçok toptan bornoz tasarımı mevcuttur. Aile seti bornozlar, tek kişilik bornoz grubu, çocuklar için bornoz çeşitleri mevcut olup gönül rahatlığıyla dilediğiniz ürünün satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Bornoz Çeşitleri Nelerdir?

Bornoz çeşitleri nelerdir; bornozlar için kullanılan en yaygın kumaş çeşitleri, havlu kumaştır. Bu tarzda kumaşlar suyu tam anlamıyla çekme ve kurutma özelliğine sahiptir. Banyo sonrası tüm vücudun rahatça kurulanması için havlu kumaştan yapılan bornozlar önemli ölçüde değer taşır.

Havlu kumaşların yanı sıra kadife kumaşlardan yapılan bornozlar vardır. Kadife kumaşın yapısı itibariyle suyu çekme ve kurulama özelliği mevcuttur. Bornoz çeşitleri arasında pamuk kumaşlardan üretilen bornozlarda mevcut olup, bu kumaşında suyu çekme ve kurutma özelliği vardır. Tüm bu çeşitler arasında bambudan üretilen kumaşlarla tasarlanan bornoz modelleri son dönemde daha çok tercih edilmektedir. Bambu bitkisinin liflerinden üretilen bu kumaş hem sağlıklı hem dayanıklıdır.

Bornoz Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bornoz ürünlerinin yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş olması hem sağlığınız açısından hem ekonomik durumunuz açısından yüksek ölçüde önem taşımaktadır. Banyo sonrasında vücudu yeterince kurulamayan bornoz çeşitleri, tercih edilmemeli. 

Bornoz seçerken naylon ve sentetik kumaşlara sahip olan bornozlardan kaçınmak gerekir. Naylon olan kumaşlardan oluşan bornozun cildinize temas etmesiyle, tahrişlere neden olacaktır. Bu durumda sağlığınızı riske atmış olursunuz. Özellikle alerji taşıyan bünyelerin, hassas cildi olanların bu ürünlerden kaçınması gerekir. Bornoz seçerken, seçilecek olan bornozların kalitesi kadar renkleri de önem taşımaktadır. Bünyemizde istenilen her renkte tasarlanan ürünleri görmeniz mümkün. Kumaşlarımız kesinlikle doğal boyaların kullanılmış olmasıyla tercih edilmektedir.