Ev Tekstili

Firmamız ev tekstili ürünlerinde 22 kategoriden oluşan ve 100’ün üzerinde ürünüyle toptan satış hizmetleri vermektedir. Uzun yıllardır sektöründe profesyonel bir biçimde hizmet vermektedir. Ülkemizde ve yurt dışında 2000’e yakın firmayla çalışan firmamız ev tekstili Trendlerini ve teknolojinin yeniliklerini takip edip siz değerli müşterilerini kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Trendleri her yıl değişen ev tekstili ürünlerinin mevsimlere göre yeni ürünler çıkmaktadır. Evlerinizin dekorasyonunun en önemli bölümlerini oluşturan ve pratik anlamda kullanım alanı geniş alanına sahip olan ev tekstili ürünleri stoklarımızda sizlerle. Perdeler, havlular, yastıklar ve evin bütün bölümlerini içeren ev tekstili ürünleri evlerin karakteristik özelliklerini yansıtan ürünlerdir.
Evleri yaşanılır hale getiren önemli materyaller ev tekstili çeşitleridir. Ev tekstili denildiğinde ilk olarak akla gelen ürün grupları yataklar ve mobilyalar oluyor. Ev tekstili kategorilerinde kendinize, bebekler ve çocuklarınız için birbirinden farklı yatak modellerini koleksiyonlarımızda bulmanız mümkündür. Rahat edebilmek için sert ya da yumuşak yastık seçeneklerimiz arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca fiziksel olarak herhangi bir rahatsızlığı olanlar, sırt ağrısı çeken kişiler için özel olarak ürettiğimiz ortopedik yastık modelleriyle uyku konforunuzu arttırabilirsiniz. İsterseniz küçük boyutlu yastık ve nevresim modellerini seçerek bebeklerinizin ve çocuklarınızın konforlu bir dinlenme alanına sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Her zevke hitap eden nevresim takımları ve yatak örtüsü seçimleriyle odalarınızın dekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz.
Ev tekstili ürünlerinde banyolarınız ve odalarınız için en güzel havlu ve halı takımları koleksiyonlarımızda yer alan ürünler arasında. Türk tarihinde önemli bir kültürel simge olan halı seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Modern ve minimal görünümlü halı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça yükselen ev tekstili Trendlerinden biri de modern halılardır. Perdeler ve halılar uyum yakalamak evinizin dekorasyonunu tamamlamak açısından son derece önemlidir. Ev dekorasyonlarınız için yastık, koltuk örtüsü, minder ve koltuk aksesuarları gibi birçok ürünü ev tekstili kategorimizde görebilirsiniz. Evlerinizde bütünlüğü sağlamak ve kaliteli ürünlere yer vermek için ev tekstili alanındaki ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Ev tekstili ürünlerinin üretim ve toptan satışı tarafımızca yapılmaktadır.