Şantiye Ürünleri

İkaz Yeleği

Şantiye alanlarında görev yapan personellerin iş kazası geçirmemesi adına gerekli önlemlerin alınması gerekiyor. İşçi, usta ve mühendisler için iş kıyafetleri kullanmak çok önemlidir. Bir şantiye alanında görev yapanların güvenliğini sağlayan en önemli parçalardan biri ikaz yeleği olmaktadır.

Emniyet ikaz yeleği olarak da geçen bu ürünler zorlu bir çalışma ortamında görev yapan kişilerin görünür hale gelmesini sağlamaya yönelik tasarlanır. Bu yelekler şantiye alanlarında ya da tehlikeli alanlarda görev yapan personelleri görünür hale getirir.  İkaz yelekleri yaşanabilecek iş kazalarının önüne geçmeyi sağlar.  Şantiye alanlarında potansiyel tehlikelere karşı kişilerin tehlikeden koruyan ürünler arasında olan ikaz yeleklerini en uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz.

Toptan İkaz Yeleği

Şantiyelerde ve iş sahalarında ortaya çıkan yaralanma ve diğer kazaları engellemek için ikaz yelekleri kullanılır. Firmamız tüm şantiye ürünlerinde olduğu gibi toptan ikaz yeleği üretimi ve satışı yapmaktadır. 

Firmamız emniyet ikaz yeleklerini hafif ve yelek cepleriyle pratik olarak tasarlamaktadır. Ayrıca görünürlüğü arttıran reflektif bantları sayesinde gece görev yapılan alanlarda da giyen kişinin fark edilmesini sağlar. Reflektif bantlar en yüksek koruma ve fark edilmeyi sağlamaktadır.

İkaz yeleği kolay kullanımı sayesinde çalışma ortamında işçi verimi düşmeden çalışılmasını sağlamaktadır.  Yüksek stoklarla satışa sunduğumuz ürünleri uygun fiyatlarla ve hızlı gönderim avantajıyla satın alabilirsiniz. Toptan ikaz yeleği siparişi için hemen iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İkaz Yeleği Fiyatları

İkaz yeleği fiyatları ürünün kumaşına, tasarım özelliklerine ve satın aldığınız adede göre değişmektedir. Şantiye alanlarında personellerinizin yaşayacağı kazaları önlemede en büyük yardımcınız olacak ikaz yeleklerini firmamızdan çok özel indirimlerle ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İkaz yeleği toptan alım yaptığınızda daha uygun fiyatlara gelmektedir. Toptan ikaz yeleği fiyatları hakkında bilgi almak, stok durumunu öğrenmek ve taleplerinize özel sipariş detaylarını iletmek adına bize yazabilir ya da bizi arayabilirsiniz.  İkaz yelekleri hava alan yapısıyla kış aylarında terleme yapmayacak kumaşlardan üretilmektedir.  Diğer şantiye ürünleri ve ikaz yelekleri hakkında kampanyalarımızı öğrenerek hemen  taleplerinize özel sipariş oluşturabilirsiniz.