İşçi Eldivenleri

İşletmenizde personellerinizin çalışma sırasında sağlık ve güvenliklerini tehditlerden arındırmak istiyorsanız belirli iş ekipmanları bulundurmanız gerekiyor. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında şantiye alanlarında personellerin işçi eldiveni kullanması gerekiyor.  Çalışma alanlarında ağır işlerde personellerin konforunu sağlamak için kesilme ve yanma gibi durumlar karşısında dayanıklı eldiven modellerini üretiyoruz.

Firmamız kaliteli ve uygun fiyatlı işçi eldiveni imalatı yapmaktadır. Aşınma  ve yırtılmalara karşı da dirençli olan eldivenlerimiz montaj, tarım, sera, yükleme, hafif sanayi gibi farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. Tüm işçi eldivenleri özel kalıplarda üretildiği için ele en iyi seviyede oturur. Zamanla elin şeklini alan nitril eldivenler dış etkenlere karşı da yüksek mukavemet göstermektedir.

Toptan İşçi Eldiveni

Şantiyelerde, günlük ihtiyaçlarda ve farklı sanayi kollarında elleri dış etkilere karşı üretecek olan işçi eldivenlerini üretiyoruz. Firmamız toptan işçi eldiveni satışı yaptığı için her zaman gelen taleplerinizi karşılamaktadır.

İnsan sağlığını tehlikeye atmamak için tüm işçi eldivenlerimiz yasal prosedürlere uygun olarak üretilmektedir.  İstediğiniz özelliklere uygun olarak tasarlanan işçi eldivenleri sarı renkte üretilmektedir. Ayrıca giyim rahatlığı ve kullanım konforu için bilek kısımları örme olarak tasarlanmaktadır.

İç astarı özel olarak kalınlaştıran ve her bölgeyi tam kaplayan iç astarıyla üst düzey güvenli kullanım sunmaktadır. Toptan iş eldiveni siparişleriniz için hemen bizimle iletişime geçebilir ve anlık stok bilgisi alabilirsiniz.

İşçi Eldiveni Fiyatları

İşçi eldiveni fiyatları; üretimde kullanılan malzemeler, eldivenin tasarımı, boyutları ve kullanılan ek özelliklerine göre değişmektedir. Montaj, bakım, mekanik atölye,  inşaat, paketleme, nakliye, marangozluk, bahçe ve tarım işleri gibi birçok alanda güvenle kullanabileceğiniz iş eldiveni siparişi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yüksek mukavemet gösteren, kaliteli ve uzun ömürlü işçi eldivenlerini uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Toptan iş eldiveni fiyatları konusunda bizlerden bilgi alarak özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.  Endüstriyel toz ve kirlere karşı da koruma sağlayan nitril iş eldiveni modellerimiz dikişsiz örme olarak üretilmektedir. Delinmeye ve aşınmaya karşı da dirençli olan her bütçeye uygun işçi eldiveni siparişleri için bizi tercih edebilir ve personellerinizin iş başında güvenliğini sağlayabilirsiniz.