KURUMSAL

Özsa Özen-İş Lastik San. Tic. Paz. A.Ş.

1971yılında faaliyetlerine dar dokuma tres bel paça lastiği imalatı ve toptan iplik, tuhafiye ürünleri tedariği ile başlayan şirketimiz Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen markalarını ilkeli ve dürüst pazarlama anlayışı ile sizlere sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yarım asırlık bu dilimde müşteri odaklı çalışma prensibi ile faaliyet gösteren Özsa Özen-İş ürün gamını genişleterek üretimini bünyesinde bulundurduğu’ ’Family’’ tescilli markası ile ev tekstili ürünleri üretim ve toptan satışı yapmaktadır.

Bu süre zarfında siz değerli müşterilerinden aldığı özgüvenle hareket eden Özsa Özen-iş Şantiye, Hastane, Otel, Yurt vb kurumların tekstil ve diğer ihtiyaç duyduğu malzeme talebininin karşılanması adına yurtiçi ve yurtdışına toptan tedarik hizmeti vermektedir.

Sektöründe uzman ve deneyimli üretim, pazarlama kadrosuyla Türkiye ve yurtdışında birçok firmaya hizmet veren firmamız sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyi takip ederek sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarına aralıksız devam edecektir.