Dokuma Lastik İmalatı

Dar Dokuma Tres - Bel Paça Lastiği - Yassı Lastik - Yuvarlak Lastik - Bebe Lastiği - Maske Lastiği

Yarım asırdır imalatını yapmış olduğumuz dar dokuma ve tres lastiklerinin sağlamlığı ve esnekliği dikkate alınarak yüksek kalite polyester iplik ve birinci sınıf kalitede lateks kullanmaktayız. Bel lastiği, Paça lastiği, Yassı lastik, Yuvarlak lastik, Bebe lastiği, Maske lastiği, Konfeksiyon lastiği ve çeşitli en ve metrajlarda ambalajlama ile lastik imalatı yapan firmamız tuhafiye, ev tekstili, hazır giyim, mobilya, matbaa, medikal, iş güvenliği sektörlerinin taleplerine uygun, yüksek kalite ve ucuz fiyat politikasıyla faaliyet vermektedir.

Dokuma Lastik Üretimi

Firmamız uzun yılların verdiği deneyimle, geniş bir üretim alanında, uzman kadrosuyla dokuma tres lastik üretimi yapmaktadır. Her türlü ihtiyaca yönelik lastik üretimi gerçekleştiriyoruz. Günlük hayatta lastik birçok sektörde kullanılan bir üründür. Tekstil sektöründen medikal maske üretim sektörüne kadar çok geniş bir tabanda lastik ihtiyacı vardır. Kısacası lastik özellikle tekstil alanında çok önemli bir ihtiyaç durumundadır.

İşletmenizin üretim sürecinde lastiğe ihtiyaç duyduğu an bize ulaşabilirsiniz. Üretim tesislerimizde farklı lastik çeşitlerine yönelik ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. En kısa sürede dokuma lastik imalatı sürecini tamamlayan ekiplerimiz ihtiyacınız olan ürünleri kullanıma hazır şekilde kısa süre içinde sizlere teslim etmektedir. Tüm lastik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bel Paça Yassı Yuvarlak Bebe Lastiği Çeşitleri 

Müşterilerimiz için her türlü kullanım ihtiyacına uygun dokuma, tres bel paça lastiği üretimi yapıyoruz. Üretimini yaptığımız ve stoklarımızda yer alan lastik türlerini aşağıda yer almaktadır.