Otel Tekstili

Bir otelin tercih edilmesini sağlayan en önemli unsurlardan biri otelin konforlu bir hizmet sunması ve odalardaki tekstil ürünlerinin yeterli konforu karşılıyor olabilmesidir. Otel tekstil ürünlerinde alanında oldukça deneyimli olan firmamız otel tekstili ürünlerini üretir ve satışını toptan bir şekilde gerçekleştirir. Otel tekstiline yönelik tüm ürünlerin üretimi ve toptan satışını gerçekleştiren firmamız bu anlamda uzun yıllardır, hizmet verdiği tüm otellere en kaliteli ve konfor sağlayan ürünleri sunmaktadır. Otel tekstili üretimi konusunda geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız bu anlamda turizm bölgelerindeki birçok otele toptan ürün satışı gerçekleştirmiştir. Ürün çeşitliliği konusunda oldukça zengin koleksiyona sahip olan firmamız ülkenin 81 ili ve dünyanın çeşitli bölgelerine ürünlerini satmaktadır.
Otel tekstil ürünlerinde kaliteyi arayanlar için doğru adres burası. Otel nevresim takımları ve birçok otel tekstil ürünü üretimi yapmaktayız. Otel tekstil imalatı konusunda oldukça profesyonel çalışıyor, standart ürünlerimizin dışında da müşterilere öze ürünler üretiyoruz. Müşterileriniz istekleri doğrultusunda hizmet vererek, logolu nevresim takımları, ve havlular üretiyoruz. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden hizmetlerini sizlere profesyonel bir şekilde sunan firmamız uygun fiyatlı ürünleriyle toptan satış hizmeti sunmaktadır. Otel tekstil ürünlerimizin birçoğu %100 pamuktan üretilir.
Otel tekstil ürünleri arasında en çok tercih edilen ve satışını yaptığımız ürünlerden biri de otel havlusudur. Ayrıca otel banyo setlerinden olan otel bornozu üretimi de yapmaktayız. Otel nevresimlerini kaliteli bir şekilde üretiyor ve sizlere toptan olarak satıyoruz. Ayrıca otellerinizde özellikle soğuk mevsimlerde konaklayan misafirleriniz için otel battaniyesi üretimi yapıyor ve sizlere sunuyoruz. Ayrıca otel pikeleri üretimi de yapan firmamız, yastık, yorgan gibi ürünlerinde üretimi ile ilgilenmektedir. Yatakların üzerine serilen çarşaflar yatak yüzeylerinin kirlenmesini önler. Bu ürünler de stoklarımızda yer alıyor. Ayrıca otel alezi, peştamal, terlik ve personel soyunma dolabı konusunda da hizmet veren firmamız, bu alanlarda toptan satışla ürünleri kısa sürede hazırlıyor. Özellikle kış ve sonbahar aylarında oldukça serin havalarda otel tekstil ürünleri içinde yer alan yorganlarımız son derece sıcak tutmaktadır. Otel tekstili ürünleri konusunda bilgi için bizi arayın.