Otel Peştemal

OTEL PEŞTEMAL

Toptan Otel Peştamal

Peştamal hamam kültüründen gelen bir üründür. Peştamal bilginiz gibi hamam kültüründe çok yaygın kullanılan bir kurulama ürünüdür. Toptan otel peştamalı bizlere danışarak uygun fiyatlara elde etmeniz mümkündür. Hamam işletmelerinin müşterilerine kurulanmaları için verdiği peştamalların kumaş kalitesi oldukça önem arz eder. Geç kuruyan ürünlerden sakınmanızı öneririz. 

Toptan otel peştamal satışlarımızın tercih edilmesindeki en büyük sebeplerinden biri de kullandığımız kaliteli kumaşlardan dolayıdır. Geç kuruyan ürünler kullanmayarak sizlerin ve işletmelerinizin memnuniyetini sağlamaktayız. Eğer geç kuruyan ürünleri tercih ederseniz muhakkak müşterilerinize ıslak peştamallar vermek zorunda kalacaksınız. Kurulama becerisi ve kurulama hızlılığı yüksek ürünleri sizlere sunarak işletmelerinizin imdadına yetişiyoruz.

Peştamalın Avantajları

  • Su emici özelliğiyle hızlı kurulama sağlar.
  • Kış sezonunda banyo havlusu olarak yaz aylarında ise plaj havlusu olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz.
  • Kullanımı sizlere rahatlık ve kolaylık sağlar.
  • Hafif bir yapısı olduğundan dilediğiniz yere rahatça götürebilirsiniz.
  • Geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan hamam, banyo, plaj, piknik, SPA, sauna, bu tarzda alanlarda kolay bir şekilde kullanma kolaylığı sağlar.

Peştamalın avantajları, belirtilen bu özellikleri dışında birçok alanda gönül rahatlığıyla kullanmanız mümkündür. Su emici özelliği yapısından ötürü plajlarda son dönemlerde oldukça sık tercih edilmektedir. Denize giderken, kalın havlular yerine çantanızda daha az alan kaplayan peştamalı tercih edebilirsiniz. Yumuşak yapısı ve su emici özelliğiyle havuz ve denizden çıkarken kullanmanız sizler için daha uygun olacaktır.

Peştamal Modelleri

Peştamal modelleri, farklı renk ve tasarımlar ile çağımızda kullanılmaktadır. Peştamal denilince ilk aklımıza eski tip hamamlarda kullanılan kırmızı mavi modelli peştamallar gelmektedir. Son dönemlerde trendlerdeki yerini alan peştamal ürünleri çoğalmıştır. Baskılı peştamal, jakarlı peştamal, çift katlı peştamal, desenli peştamal modelleri git gide artmaktadır. 

Peştamal tasarımı bayanlara veya baylara özel değildir. Unisex olarak kullanılabilir model ve tasarımlarıyla her kitleye hitap etmektedir. Pamuklu yapısı, hafif, yumuşak, rahat kullanım özeliği olmasından ötürü peştamal modelleri, havuz, plaj, SPA, gibi alanlarda da büyük ölçüde tercih sebebi olmuştur. Sizlerde bizlere danışarak kaliteli kumaş yapısından oluşan peştamal ürünlerini toptan olarak satın alabilirsiniz.