PERSONEL SOYUNMA DOLABI

Personel soyunma dolabı modellerimiz müşterilerimize özel olarak yüksek kalitede, birinci sınıf dkp yumuşak sac malzeme ile imal edilmektedir. Genellikle tek kapılı, 2 kapılı, 3 kapılı, 4 kapılı ve 6 kapılı olarak imalatı yapılan personel soyunma dolabı modelleri siparişlerinize bağlı olarak farklı renklerde de üretilebilmektedir.

Personel sorunma dolaplarında RAL 7035 gri renk koduyla üretilen soyunma dolapları kurum ve kuruluşlardan daha çok talep almaktadır.

Sağlam ve kaliteli yapısı sayesinde yıllarca kullanılabilme özelliğine sahip personel soyunma dolabı modellerimiz birçok kurum ve kuruluş da yaygın olarak kullanılmaktadır. Hastane, otel, şantiye, yurt, pansiyon, okul, restoran, fabrika, işyeri, spor salonu gibi toplu çalışma alanlarında kullanılabilen personel soyunma dolabı grubumuz, son derece kullanışlıdır.

Başarılı bir çalışmanın ancak düzenli bir çalışma ikesi inancında olan firmamız müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılamak için sürekli stok bulundurarak müşteri taleplerini anında çözümlemeyi başarır.İşyerlerindeki barınma alanlarındaki dar alanları sorun olmaktan çıkaracak ürünlerimizle personellerin de yaşam standartlarını iyileştirerek, düzenli ve başarılı çalışmalarına katkıda bulunacaktır. Personel metal, sac çelik  soyunma dolaplarımız özellikle kullanım alanı dar yerlere genişlik ve alan kazandırmak  isteyen kurumlar için oldukça elverişlidir.

Üretici firma güvencesi ile adetli alımlarınızda özel ölçü ve ebatlarla imal edilen soyunma dolaplarımıza en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.