Şantiye Ürünleri

Firmamız şantiye gibi ağır çalışma alanları için tekstil ürünlerinin toptan satışını gerçekleştirmektedir. Şantiye çalışmaları oldukça önemli bir iştir. İşlerin tamamlaması ve firmaların çalışmaları şantiye alanlarında gerçekleştirilir. İşlerin tasarımı kadar şantiyelerdeki üretim çalışmaları da son derece önem arz etmektedir. Şantiye tekstil ürünleri konusunda toptan satış hizmet sunan firmamız, firmaların şantiye gereksinimlerini karşılıyor. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler sunan firmamız, kalitesiyle sektöründe uzun yıllardır şantiye ürünleri üretimi ve toptan satışı yapmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, 13 farklı kategoride birçok şantiye ürünüyle sizlere toptan satış hizmeti sunuyor.
Şantiye personellerinin yoğun tempolu bir iş günün ardından yatağına nevresimini serip uyuması ve dinlenmesi son derece önemlidir. Şantiye nevresimleri konusunda bilgi için internet sitemizdeki ürün gruplarına bakın. Özellikle zor hava koşullarında, sabahtan akşama kadar soğuk yiyen işçilerin mesailerinin bittikten sonra dinlenmeleri ve sıcak bir yatak istemeleri oldukça doğal ve gereklidir. Şantiye yorgunları daha çok kış aylarında tercih edilir. Personellerin rahat ve konforlu bir uyku çekebilmeleri için oldukça önemli olan şantiye tekstil gurubunda şantiye ranzaları da yer alıyor. Farklı şekillerde üretilen şantiye ranzaları işçilerin rahat ve konforlu bir şekilde dinlenmesini sağlamaktadır.
Şantiye ranzalarının içerisine konulan ve oldukça ortopedik bir yapıya sahip olan şantiye yatakları konusunda üretim ve toptan satış yapmaktayız. Şantiye soyunma dolapları personellerinizin giyimlerini değiştirebilmesi için oldukça önemlidir. Sağlam yapılı ve kaliteli yapılarıyla gözlere hitap eden şantiye soyunma dolaplarının üretimi ve toptan satış sürecini yönetiyoruz. Ayrıca şantiyeler için ideal olan şeylerden bir ide ürettiğimiz çamaşır yıkama filesidir. Bu file sayesinde çamaşırlarınızı kolaylıkla yıkayabilirsiniz. İş kazalarının önüne geçmek için iş eldivenlerini üretiyor ve toptan satıyoruz. İşçi baretleri özellikle saha ve inşaatlarda çalışan şantiye personellerinin güvenliği için oldukça önemlidir. Ayrıca bunun yanında çizme, ikaz yeleği gibi ürünlerinde üretimini yapıyor ve toptan bir şekilde satışını gerçekleştiriyoruz. Şantiye alanlarınızın güvenilir, temiz ve konforlu olması için şantiye ürünlerimizi inceleyip toptan satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Şantiyeye dair bütün ürünler stoklarımızda mevcut.