ŞANTİYE BATTANİYESI

Şantiyelerde kullanılmak için özel olarak imal edilmiş olan şantiye işçi battaniyesi çeşitlerimiz birinci sınıf malzemelerden imal edilmektedir. Yün formatında üretilmiş olan battaniyeler en soğuk iklim kuşaklarında dahi maksimum koruma ve ısınma sağlar. Ayrıca daha yumuşak bir kullanma deneyimi sunan farklı gramajlarda peluş şantiye battaniyesi çeşitleri de bulunmaktadır.1700 ila 1900 gram ağırlığında 155 x 210 cm ebatlarında üretilmiş olan şantiye battaniyelerimiz geniş yapısıyla ve konforlu dokuma özelliğiyle oldukça kaliteli ve hesaplı ürünlerdir. Ürünlerimizin tamamında antibakteriyel doku kendisini hissettirmektedir.

En uzun kullanımlarda dahi renk atmayan mukavemetli yapısıyla farklı desen ve alternatifleriylede ayrıca estetik bir duruşa da sahiptir. Şantiye işçi battaniyesi üretim aşamasında devreye giren üstün teknoloji sayesinde tiftiklenmeyen ve pörsümeyen doku tüm şantiyeler için idealdir. Şantiye personeli için üretilen tüm battaniyeler maksimum kalite ekonomik ve ucuz fiyat ile sunulmaktadır.

Firmamız müşterilerine sunduğu diğer ürünlerde olduğu gibi şantiye işçi battaniyesi tedariğinde de yüksek stok bulundurarak şantiyelerin anlık taleplerine en kısa zamanda cevap verebilmektedir.Prensip olarak toptan şantiye işçi battaniye satış sürecinde battaniyelerin siz değerli müşterilerimize temiz ve sağlam ulaşması için ambalajlama ve kargolama aşamasını titizlik ile takip etmekteyiz.Bu sayede şantiye işçi battaniye siparişlerinizi ürünlerimiz deformasyona uğramadan ve zamanında tedariğini gerçekleştirerek hemen kullanıma sunabiliyoruz.En uygun fiyatlara şantiye işçi battaniyesi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.