Şantiye Dolapları

Toplu yaşam alanlarında depolama alanları oluşturmak istiyorsanız şantiye dolapları tercih edebilirsiniz.  Öğrenci yurtları, şantiyeler, özel yurtlar, devlet kurumları, yurt, okul, fabrika, işyeri ya da spor salonu gibi toplu alanlarda kullanılmak üzere özel saklama alanları sağlayan dolaplar üretiyoruz.  Tüm soyunma dolapları birinci sınıf dkp yumuşak sac malzemesiyle üretilmektedir.

Personel soyunma dolabı çeşitleri dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.  Dkp yumuşak sac malzeme estetik yapısı yanında darbelere karşı da dayanıklıdır.   Toplu yaşam alanlarında uzun yıllar boyunca zarar görmeden kullanılabilir. Müşterilerimize özel iki, üç, dört ve altı kapılı soyunma dolapları üretiyoruz.

Soyunma dolabı imalatı sürecimizde müşterilerimizden gelen tüm taleplere yönelik üretim yapıyoruz.  Sizlerin isteklerinize ve taleplerinize göre farklı renk ve modellerde şantiye dolabı üretimi yapıyoruz.  Resmi kurum ve kuruluşlar koleksiyonumuz içinde yer alan 7035 gri renk kodlu soyunma dolaplarına yoğun ilgi göstermektedir.

Toptan Şantiye Soyunma Dolabı

Spor salonlarından fabrikalara, şantiyelerden otel ve yurtlara kadar birçok toplu yaşam alanı için toptan şantiye dolabı üretimi yapıyoruz. Dayanıklı ve işlevsel tasarımla üretilen soyunma dolapları tüm taleplerinizi karşılayabilir.

Toplu yaşan alanlarında yaşam standartlarını daha kolay hale getirmek ve düzenli bir çalışma ortamı oluşturmak isteyen müşterilerimiz için şantiye dolabı modelleri  sunuyoruz.  Güçlü alt yapımız ile toptan işçi soyunma dolabı siparişlerinizi en kısa sürede hazırlıyor ve sizlere teslim ediyoruz.  Standart üretim modellerimizde sürekli olarak stok bulunduruyoruz.  Özel siparişleriniz için de üretim sürecini titizlikle yürütüyor ve en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Şantiye Dolabı Avantajları Nelerdir?

Şantiye soyunma dolapları farklı boyut ve malzemelerden üretilmektedir.  Kurum ve kuruluşlar tarafından sıklıkla tercih edilen modellerimizin sağladığı avantajlar şu şekildedir;

  • Şantiye dolabı metal ve sac gibi farklı malzemelerden üretilmektedir.  Dayanıklı  yapısıyla yaşam alanlarınızda uzun süre depolama alanı olarak kullanılabilir.
  • Kullanım alanı dar olan alanlara işlevsellik ve ferahlık kazandırmak için taleplerinize özel personel soyunma dolapları sipariş verebilirsiniz.  Bu dolaplarla dar alanlara geniş hacim kazandırabilirsiniz.
  • Şantiye dolapları toplu yaşam alanlarında düzeni sağlayacaktır. Başarılı bir çalışma ortamının anahtarlı düzendir. 
  • Şantiye dolapları kullanım amacınız ve yaşam alanınıza göre özel ölçü ve ebatlarda üretilmektedir.
  • Kurum ve kuruluşların ihtiyaçları için şantiye dolaplarının iç kısmı da işlevsel şekilde tasarlanır.

Şantiye Dolabı Fiyatları

Şantiye dolabı fiyatları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Bir dolabın üretiminde kullanılan malzeme ve dolabın tasarımı fiyatları belirleyen temel unsurlardır.  Firmamız her bütçeye uygun toptan şantiye dolabı satışı yapmaktadır.

Soyunma dolabındaki bölüm sayısı, satın aldığınız dolap sayısı ve dolabın ebatları fiyatların değişmesinin nedenleri arasındadır.  Kurumsal ihtiyaçlarınıza özel, uzun yıllar dayanıklı, uygun fiyatlı ve her bütçeye hitap eden şantiye dolapları üretiyoruz.  Soyunma dolabı fiyatları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz.

Başarılı bir çalışmanın ancak düzenli bir çalışma ikesi inancında olan firmamız müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılamak için sürekli stok bulundurarak müşteri taleplerini anında çözümlemeyi başarır.İşyerlerindeki barınma alanlarındaki dar alanları sorun olmaktan çıkaracak ürünlerimizle personellerin de yaşam standartlarını iyileştirerek, düzenli ve başarılı çalışmalarına katkıda bulunacaktır. Personel metal, sac çelik  soyunma dolaplarımız özellikle kullanım alanı dar yerlere genişlik ve alan kazandırmak  isteyen kurumlar için oldukça elverişlidir.

Üretici firma güvencesi ile adetli alımlarınızda özel ölçü ve ebatlarla imal edilen soyunma dolaplarımıza en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.