ŞANTİYE DOLAPLARI

Soyunma dolaplarımız müşterilerimize özel olarak birinci sınıf dkp yumuşak sac malzemeyle üretilmektedir. Genellikle tek kapılı, iki kapılı, üç kapılı, dört kapılı ve altı kapılı olarak ürettiğimiz soyunma dolaplarımız isteğe göre farklı renklerde de  üretilmektedir. Bilinmesini isteriz ki standart ral 7035 gri renk koduyla ürettiğimiz soyunma dolaplarımız kurum ve kuruluşlardan daha çok talep görmektedir.

Dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyu kullanılma özelliklerine sahip personel soyunma dolabı modellerimiz her kurum ve kuruluş da yaygın olarak kullanılmaktadır. Şantiye, hastane, otel, yurt, pansiyon, okul, restoran, fabrika, işyeri, spor salonu gibi toplu çalışma alanlarında kullanılabilen soyunma dolabı grubumuz, son derece sağlam ve kullanışlıdır.

Başarılı bir çalışmanın ancak düzenli bir çalışma ikesi inancında olan firmamız müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılamak için sürekli stok bulundurarak müşteri taleplerini anında çözümlemeyi başarır.İşyerlerindeki barınma alanlarındaki dar alanları sorun olmaktan çıkaracak ürünlerimizle personellerin de yaşam standartlarını iyileştirerek, düzenli ve başarılı çalışmalarına katkıda bulunacaktır. Personel metal, sac çelik  soyunma dolaplarımız özellikle kullanım alanı dar yerlere genişlik ve alan kazandırmak  isteyen kurumlar için oldukça elverişlidir.

Üretici firma güvencesi ile adetli alımlarınızda özel ölçü ve ebatlarla imal edilen soyunma dolaplarımıza en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.