Battaniye

BATTANİYE

Battaniyeler, özellikle kış aylarında tüylü ve sıcak tutmasıyla bilinen son derece kullanışlı yardımcı ürünlerdir.

Battaniye seçerken dokusuna ve yapısına özen göstermek gerekir. Kaliteli bir battaniye seçimi soğuğa karşı sizi sıcak tutmaya yarayacak materyalleri içerisinde barındırır.

Battaniye konusunda uzman olan ekibimiz ile iletişim kurarak elektrikli battaniye olarak bilinen ve belli bir sıcaklıkta battaniyenin ısıtıldığı, soğuk günlerde sıcak kalmanızı sağlayan battaniye modellerine, bebeğiniz için resimli ve pofuduk bebe battaniyelerine, toptan polar battaniye, yaydığı eşsiz kokular ile içinizi de ısıtan kokulu battaniyelere, her mevsim kullanılan desenli toptan skoç battaniye ve her türlü kalın toptan yün battaniye, yumuşak dokusuyla toptan peluş battaniye, yardım battaniyesi, mobilya taşıma battaniyesi, ambalaj nakliye battaniyelerine ulaşabilirsiniz.

Geniş çeşitliliği ve renkli tasarımlarıyla, kaliteyi de beraberinde sunan battaniye modellerimiz arasından seçtiğiniz ürünler için kolayca toptan sipariş verebilirsiniz.

Battaniye imalatı ve tedarik konusunda uzmanlaşmış olan firmamız kalite ve fiyat dengesini optimum seviyede tutarak alanında lider markalar arasında yer alma vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Özsa Özeniş tasarım, üretim, fiyatlandırma, satış ve pazarlama konusunda profesyonel ve müşteri odaklı yaklaşımı ile yıllardır sektöre yön verme eğilimindedir.

Tüketicilerin kalite beklentisini ve toptancıların aradığı fiyat avantajını etik ticari anlayışı ile sunan şirketimiz, toptan battaniye konusunda iddialıdır.

Battaniye fiyatları genellikle tek kişilik battaniye veya çift kişilik battaniye seçiminize ve tabi ki ürün tercihinize bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Toptan ürün satış kabiliyeti ile başarılı b2b ilişkileri olan Özsa Özeniş trend ürünlerin tedariği ve makul fiyat politikası ile satın alma kararlarınızdan önce mutlaka görüşmeniz gereken bir şirkettir. Toptan battaniye ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.


Toptan Battaniye

Toptan battaniye ev tekstili ürünleri farklı kullanım amaçları ve oldukça şık tasarımlarla ön plana çıkıyor. Tekstil ürünleri içerisinde evlerde en çok tercih edilen ürünlerden biri de battaniyelerdir. Yatak odalarını hem dekoratif hem de estetik açıdan süsleyen battaniyeler birçok özelliğe sahiplerdir. Özsa Özen-İş toptan battaniye üretimi ve satışı konusunda siz değerli müşterilerine birbirinden farklı seçeneklerde modeller sunmaktadır. Toptan battaniye ve buna benzer yatak odası tekstil ürünlerinin amacı üşümeyi önlemektir. Özellikle soğuk kış günlerinde ya da sıcak mevsimlerde kullanılan birçok battaniye çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler kullanıldıkları mevsimlere göre vücut sıcaklığını korur. Toptan battaniye ürünlerimiz özellikle kış aylarında farklı kumaşları ve hacimleriyle ilgi çeken ürünler arasında yer almaktadır. Bütün toptan battaniye ürünlerinin her birinin ayrı ayrı kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Özsa Özen-İş tarafından üretilen toptan battaniye ürünlerini kullanarak sıcak ve konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.


Toptan Battaniye Fiyatları

Farklı tasarımlara sahip olan toptan battaniye ürünlerimiz oldukça zarif ve konforlu bir yapıya sahiptir. Odanızda kullanacağınız toptan battaniye modelleriyle ortamınıza şıklık kazandırabilirsiniz. Tasarım anlamında oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Tüm zevklere ve tarzlara hitap eden toptan battaniye tasarımlarına sahip olmak için https://www.ozsaozenis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Toptan battaniye fiyatları ürünlerin, modeline, kumaşına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca toptan battaniye fiyatları, ürünlerin, büyüklüğü ve ısı özelliklerine göre değişim göstermektedir. Toptan battaniye ürünlerinin üretiminde kullanılan malzemeler battaniyelerin kalitesini belirleyen en önemli unsurdur. Kaliteli toptan battaniye ürünlerine sahip olmak için sitemizdeki ürünler arasından araştırma yapabilirsiniz. Kaliteli kumaşlarla üretmiş olduğumuz toptan battaniye ürünleri sağlığınızı ve sıcaklığınızı koruyan özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.


Toptan Battaniye Modelleri

Ev tekstil ürünleri içerisinde birçok ürün ve model bulunmaktadır. Evlerinizde yatak odalarınızı süsleyen toptan battaniye ürünlerinde de birçok model ve desen seçeneği sunmaktayız. Toptan battaniye ürünlerinin modellere ayrılmasındaki en önemli faktör nitelikleridir. Toptan battaniye ürünlerindeki en göze çarpan özellik ise ürünlerin ebatlarıdır. Tekstil üreticisi olan Özsa Özen-İş toptan battaniye ve diğer tekstil ürünleriyle yaşam alanlarına değer katmak için çalışmaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip toptan battaniye ürünleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

DEVAMINI OKU