Personel Soyunma Dolabı

PERSONEL SOYUNMA DOLABI

Personel soyunma dolabı modellerimiz müşterilerimize özel olarak yüksek kalitede, birinci sınıf dkp yumuşak sac malzeme ile imal edilmektedir. Genellikle tek kapılı, 2 kapılı, 3 kapılı, 4 kapılı ve 6 kapılı olarak imalatı yapılan personel soyunma dolabı modelleri siparişlerinize bağlı olarak farklı renklerde de üretilebilmektedir.

Sağlam ve kaliteli yapısı sayesinde yıllarca kullanılabilme özelliğine sahip personel soyunma dolabı modellerimiz birçok kurum ve kuruluş da yaygın olarak kullanılmaktadır. Hastane, otel, şantiye, yurt, pansiyon, okul, restoran, fabrika, işyeri, spor salonu gibi toplu çalışma alanlarında kullanılabilen personel soyunma dolabı grubumuz, son derece kullanışlıdır. Özellikle RAL 7035 gri renk koduyla üretilen soyunma dolapları kurum ve kuruluşlardan daha çok talep almaktadır.

Başarılı bir çalışmanın ancak düzenli bir çalışma ilkesi ile olacağının inancında olan firmamız müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılamak için sürekli stok bulundurarak müşteri siparişlerini anında çözümlemeyi başarır. İşyerlerindeki, barınma alanlarındaki dar alanları sorun olmaktan çıkaracak metal soyunma dolapları personellerin yaşam standartlarını da iyileştirerek, düzenli ve başarılı çalışmalarına katkıda bulunabilir.

Metal, sac veya çelik personel soyunma dolaplarımız özellikle kullanım alanı dar yerlere genişlik ve alan kazandırmak isteyen kurumlar için oldukça faydalıdır.

Üretici firma güvencesi ile adetli alımlarınızda özel ölçü ve ebatlarla imal edilebilen soyunma dolaplarımıza en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişim kurarak toptan soyunma dolabı konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

DEVAMINI OKU