Soyunma Dolabı

Soyunma Dolabı Modelleri

Günümüz şartlarında soyunma dolabı neredeyse bütün iş yerlerinde gereksinim duyulan eşyalardan biridir. Mavi yakalı personel çalıştıran işletmelerde dâhil çeşitli sektörlerin içerisinde yer aldığı birçok işletme ve sektör soyunma dolabına ihtiyaç duymaktadır. Bu yüksek sayıda üniformalı personel çalıştıran işletmeler için temel gereksinimlerden biri haline gelmiştir. Soyunma dolabı özelliklerine ve modellerine göre çeşitlenmiş ürünlerdir.

Özsa Özen-İş bünyesinde birçok farklı modelde soyunma dolabı bulunmaktadır.

Soyunma dolabı bütün işletmelerde soyunma odaları ve soyunma bölümleri olarak düzenlenmekte olan yerlerde kesinlikle bulunması gereken bir ünitedir. Çünkü personellerin iş başlangıcı esnasında iş kıyafetlerini giydikten itibaren kendilerine ait olan giysileri bırakabilecekleri ve iş bittikten sonra üzerinden çıkaracakları iş kıyafetlerini bırakabilecekleri dolapların işyerinde bulunması gerekmektedir. Ayrıca, personellere ait olan çanta, cep telefonu, cüzdan gibi şahsi eşyalar kilitli olan soyunma dolabı içerisinde koruma altına alınmalıdır. Ayrıca günlük kullanımda tercih edilen ayakkabıların muhafaza edilmesi içinde soyunma dolapları tercih edilmelidir. Aksi bir durumda iş yerlerinde aşırı derecede düzensizlikler meydana gelmektedir.

Soyunma dolabı birçok işletmede uygulanan ISO 9001 kalite yönetim sistemleri üzerinde oldukça önem arz etmektedir. Gıda üretimi, işlemesi, depolanması ve satış yapan birimlerde de tarım ve orman bakanlığının firmalara onay ya da kayıt belgesi verebilmesi için yapmış oldukları denetimlerde ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi standartlarının gerekliliklerini karşılayabilmek için soyunma dolabı kullanımı önem arz etmektedir.

Soyunma Dolabı Fiyatları

Soyunma dolabı genellikle çelik ve metal malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Fakat fiyat çeşitliliğini ortaya çıkaran nedenler, kaç bölmesi olduğu, dolap yüksekliği, eni, bölmelerin derinliği, bölmelerdeki göz sayısı, içermiş olduğu raf, çekmece vs. kilit mekanizması gibi unsurlardır. Bunlardan ziyade dolap malzemelerinin kalitesinden kaynaklanmakta olan sağlamlık farklılığı da fiyatları etkileyen en önemli faktördür. Dolapların montajı da farklı bir maliyet gerektirmektedir. Ürün fiyatına ek olarak bu fark satıcılar tarafından talep edilmektedir. Fakat işletmelerinizde bakım onarım gereksinimlerinde hizmeti ücretli almak yerine bu işlere yatkın olan personellerinizin yardımıyla bu tarz işlemleri masrafsız bir şekilde çözebilirsiniz.

Soyunma dolabı fiyatları Özsa Özen-İş farkıyla siz değerli müşterilerimize uygun şekilde sunulmaktadır.

DEVAMINI OKU