EV TEKSTİLİ

EV TEKSTİLİ ÜRÜNLERİ

Bireylerin yaşadığı mekanlarda günlük yaşama yardımcı olarak hayat kalitesini arttıran; yemek, dinlenme, temizlik gibi ihtiyaçları gidermeye yardımcı olan ürünlere ev tekstili adı verilmektedir. Evlerimizi dekore etmek için yararlandığımız çok çeşitli ürünlerdir. Her sektörde olduğu gibi ev tekstili alanında da moda sürekli değişmektedir.

Kullanıldığı alanlara göre ev tekstili oldukça çeşitlidir. Salon, mutfak, yatak odası, banyo tekstili başta olmak üzere evde kullanılan kumaştan yapılmış her türlü ürün ev tekstilinin içerisinde yer alır. Ev tekstilinde kullanılan kumaşlar leke tutmayan özelliğe sahip olmalı ve kolay temizlenebilmelidir.

Ev tekstili ürünlerinde kullanılan kumaşlar renk, desen, leke tutmazlık özellikleri bakımından farklılık göstermektedir. Özsa Özen-İş son kullanıcıların tercih ettiği, yoğun talep gören ev tekstili ürünlerinin toptan satışını gerçekleştirmektedir.

TOPTAN EV TEKSTİLİ

TOPTAN EV TEKSTİLİ

Havludan bornoza, nevresimden koltuk ve çekyat örtülerine, temizlik bezinden mutfak önlüklerine kadar geniş ürün gamına sahip firmamız toptan ev tekstili ürünleri sunmaktadır.

Trendlerin sürekli değiştiği ev tekstili alanında engin tecrübeye sahip firmamız daima en güncel ve en kaliteli ürünleri portföyüne alarak değerli müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktadır.

Her sektörde olduğu gibi ev tekstilinde de toptan satışın zengin çeşitlilik ve stok gerektirdiğini çok iyi bilen firmamız bu konudaki hassasiyetini koruyarak tüm yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin taleplerine uygun tedarik sağlama gücüne sahiptir.

EN SEÇKİN ÜRÜNLERLE...

EN SEÇKİN ÜRÜNLERLE...

Sektöründe uzman ve deneyimli üretim, pazarlama kadrosuyla Türkiye ve yurt dışında 1500’ü aşkın firmaya hizmet veren firmamız sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyi takip ederek sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarına aralıksız devam edecektir.

Toptan Ev Tekstili Ürünleri

Günümüzde ev tekstil ürünleri toptan olarak da satışa sunulmaktadır. Bu işin ticaretini yapan kişiler, ürünleri toptan olarak satın alıp müşterileriyle buluşturur. Toptan satışın olması gereken en önemli özelliği zengin ürün çeşidinin bulunmasıdır. Bornozdan havluya, çekyat örtüsünden nevresim takımlarına kadar her türlü ev tekstili ürünleri toptan olarak satın alınabilir.

İnternet üzerinden ev tekstili toptancıları İstanbul olarak arama yapıldığında birçok firma bulunabilir. Toptan alışveriş yapılırken firmanın üretimde kullandığı kumaşın kalitesine, ürün çeşitliliğine ve stok yeterliliğine dikkat edilmelidir. Firmamız, sektöründeki uzman üretim ve pazarlama kadrosuyla toptan ev tekstili satışı alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Her geçen gün yenilenen ve gelişen teknolojiyi takip ederek ülkemizde ve dünyada 1500'ü aşkın firmayla çalışmaktadır.