Sofra Örtüsü - Sofra Bezi

Sofra Örtüsü 

Geleneksel bir ürün olan sofra örtüleri farklı ürün gruplarına ayrılarak artık her modern evde yerini almaktadır. Birbirinden şık masa örtüleri, leke tutmayan örtüler, dantel veya kumaş masa örtüleri şeklinde mutfak masalarında veya dekoratif amaçlı olarak salon masaları veya sehpalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.

Sofra örtüsü eskisi kadar geleneksel bir seçim olmayıp ev hanımlarının kullandığı vazgeçilmez ürünlerin başında yer alır. Her evin mutfağında bir çekmecede mutlaka sofra örtüsü bulunur. Çeşitli desen ve renklere sahip olan kaliteli sofra bezleri yakın tarihimiz boyunca hep var olsa da günümüzdeki kadar popüler ve dekoratif olmamıştı. Sofra örtüsü, yemek yenilirken tercih edilen veya çeşitli mutfak işleri yapılırken kullanılan çok yönlü bir ürün olduğu kadar artık evlerimizde dekoratif bir detay görevini de üstlenmekte. Tabi ki kullanım alanı olarak yeri ve faydası her zaman özeldir. Sofra bezleri Türk mutfaklarının mihenk taşları arasında yer alır. Geniş kullanım alanlarında yararlanılan bu ürün sayesinde ev hanımlarına büyük kolaylık sağlanmaktadır. Kullanım alanınıza veya tercihlerinize bağlı olarak sunduğumuz çeşitli modellerdeki sofra örtülerini inceleyebilirsiniz. Kaliteli hammadde kumaşlardan elde edilen yumuşak dokulu sofra örtüleri sayesinde ihtiyaçlarınızı giderebilir veya şık dekorasyonlar sağlayabilirsiniz. İmalatçı olan firmamız toptan sofra örtüsü ihtiyaçlarınız için hizmet sunmaktadır.


Modern ve Kullanışlı Sofra Örtüsü Modelleri

Ev dekorasyonunda en çok kullanılan tekstil ürünlerinin başında sofra örtüsü modelleri gelmektedir. Masalara şık ve gösterişli bir görünüm katan sofra örtüleri, masalarınızın zarar görmesine engel olmaktadır.

Evlerde genelde dekorasyon amacı ile kullanılan sofra örtüsü çeşitleri, masalarda hijyeni temsil eden ürünlerin başında gelmektedir. Kullanım amacına göre farklı modelleri yansıtan sofra örtülerinin modeline göre ebatları da değişmektedir.

Kullanışlı tasarımı ile ön plana çıkan sofra örtüleri mutfak dışında salonda da dekoratif olarak kullanılmaktadır. Kullanılacağı alana göre dantelli, leke tutmayan özellikli ve kumaş şeklinde ayrılan sofra örtüleri, eskiden bu yana kullanılan ürünlerden biridir. Modernliği ve şıklığı ile günümüzde çok daha fazla popüler olan bu ürün ile mutfak ya da salonlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerimize istediğiniz renk ve desenlerde sahip olabilirsiniz. Yüksek stok kapasitesine sahip olan firmamızdan toptan softa örtüsü hizmeti ile en uygun fiyatlarla istediğiniz adette ve modelde sofra örtüsü satın alabilirsiniz.

DEVAMINI OKU