HASTANE TEKSTİLİ

TOPTAN HASTANE TEKSTİLİ

Bir hastanenin gerek hasta sağlığı gerekse personel sağlığı için hijyenik koşullara sahip olması çok önemlidir. Rahat ve kullanımı kolay ürünleri tercih etmek, hastanın iyileşme sürecine de yararı dokunmaktadır. Hastane dışından temin edilen bu ürünlerin insan sağlığına zararı olmayan, uzun süre kullanılabilir olması çok önemlidir. Bu amaç doğrultusunda tercih edilen kullanışlı ve kaliteli hastane tekstili ürünleri ise şu şekilde sıralanmaktadır:

Hastane Nevresim Takımları: Yüzde yüz pamuktan üretilen bu ürünler; nevresim, çarşaf ve yastık kılıfından oluşmaktadır. Her insana uygun, standart olarak üretilen bu ürünlerle hastalar daha rahat bir dinlenme süreci geçirebilirler.

Hastane Çarşafları: Her mevsim hava koşuluna uygun pamuk ile imal edilen bu ürünler her yatağa uygundur.

Hastane Alezleri: Sıvı geçirmez özellikteki alezler (yatay koruyucu) hastane koşullarında kolayca kullanılabilir. İstenilen ebatlarda üretilen bu kılıfların yüzey kısmı membran kaplı, yanları ise lastiklidir. Sıvı geçirmez ve leke tutmaz özellikte imal edilen bu kılıflar, tüylenmez ve yıkanabilir olma özelliğine de sahiptir.

Hastane Yatak Pike: Anti-bakteriyel özelliğe sahip olan hastane yatağı pikeleri %100 pamuktan imal edilmektedir.

Hastane Yorganları: Çok hafif bir ürün yapısına sahip olan hastane yorganları ile hastaların üst düzey konforları hedeflenmektedir.

Hastane Yastıkları: Silikon yastıklar, terletmez, koku yapmaz ve yıkanabilir özellikleri sayesinde hastaneler için ideal bir seçimdir.