Şantiye Yatağı

Şantiye Yatağı

İnşaat şantiyelerinde çalışan işçiler ve personel için özel olarak üretilmiş olan şantiye işçi yatak çeşitleri yaylı ve sünger olarak geniş alternatiflerle müşterilere hitap etmektedir. Şantiye personellerinin rahat bir şekilde sağlıklı bir uyku uyuyabilmesi ve dinlenebilmesi için vücut yapısına uygun ergonomik bir tasarıma sahiptir. Yatak çeşitlerimiz her firmanın ve işletmenin ihtiyaçlarına göre istenen boyutlarda yaylı ve sünger seçenekleri ile kolaylıkla imal edilebilmektedir. Maksimum konfor isteyen şantiyeler için yaylı yatak modellerimiz çok beğenilmektedir.

Birinci sınıf 10-12-14 cm sünger kalınlığı ile  imal edilen şantiye sünger yataklarımız uzun kulanımda dahi formunu korumaktadır. Kesinlikle ezilmeyen ve deforme olmayan özel bir dokuya sahiptir. Farklı çözümler arayan şantiyeler için de ekonomik yaylı işçi yatağı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bütün şantiye yatak çeşitleri yaylı ve jakarlı olarak garantili olarak uygun fiyatlarla satışa sunulurken konfor, kalite ve sağlamlık her zaman üst seviyede yer almaktadır.


Şantiye Yatağı Modelleri

İşçi sağlığının korunmasını ilke edinen firmamız, işçilerin konforlu bir şekilde yatmasını sağlamak için kaliteli ve sağlam şantiye yatağı imalatı yapmaktadır. Günlük yaşam kalitesinin artması için ve kaliteli bir uyku düzenine sahip olabilmek için yatağın rahatı ve konforu çok önemlidir. Özellikle şantiyelerde çalışan ve yorucu işlerle uğraşan kişiler için yatak seçimine dikkat edilmesi gerekir.

Uzun ömürlü, kaliteli, estetik yaylı özellikleri ile son dönemlerde popüler olan işçi yatağı modellerimiz ihtiyaçlarınıza göre uygun ebatlarda üretilebilmektedir. Kaliteli ve ucuz yaylı yatak için doğru adrestesiniz.

Şantiye yatakları fiyatları konusunda da son derece ekonomik seçenekler sunan firmamız sürekli stok bulundurarak müşterilerimizin taleplerini anında karşılamaktadır. Ergonomik özellikli olan yataklarımız personellerin vücuduna uygun olarak istenilen ebatlarda üretilmektedir. Birinci sınıf kalitede malzemeler ile üretilen şantiye yatak modellerimiz garantili olarak sunulmaktadır. Sizlerde çalışanlarınızın kaliteli bir uyku düzenine sahip olmasını istiyorsanız, şantiye yatak modellerimizi inceledikten sonra en uygun fiyatlarla satın almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şantiye işçi yatağı siparişi vermek için bize ulaşmanız yeterlidir. Standart üretim olan sünger veya yaylı yataklarımızı yüksek stoklu çalışma anlayışımızdan dolayı aynı gün sevkiyatını sağlayabiliyoruz. Özel üretim farklı iç yapı ve dış en boy ölçülerdeki yatak isteklerinizde siparişiniz üretim sürecinden sonra hemen gönderim gerçekleştirilmektedir. Bizlerden istediğiniz ebat ve özelliklerde şantiye yatakları siparişi verebilirsiniz.

Bizi arayarak şantiye yatakları fiyatları hakkında bilgi alabilir ve hemen istediğiniz ölçekte sipariş verebilirsiniz. 

DEVAMINI OKU