Şantiye Battaniyesi

Şantiye Battaniyesi

Şantiye battaniyesi, şantiyelerde kullanılması adına özel olarak birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir. Şantiye alanları için özel olarak ürettiğimiz battaniyeler evlerde kullanılan battaniyelerden daha dayanıklı üretilmektedir. Özellikle geceleri ve kış aylarında şantiyelerin soğuk olduğunu düşünerek şantiye battaniyelerini pamuklu ürünlerden üretiyoruz. Battaniyeler soğuk şantiye alanları için personellerinize yüksek ısınma performansı sağlayacaktır.

İşçi battaniyesi modelleri soğuk iklim koşullarında dahi en yüksek korunma ve ısınma deneyimi sağlayacaktır. Bütçe ve taleplerinize göre yumuşak kullanım deneyimi sunacak peluş şantiye battaniyesi de üretiyoruz. Battaniyelerimiz yumuşak yapısı yanında geniş ölçüleriyle tüm bedenleri de saracak şekilde tasarlanmaktadır. Personellerinizin vücutlarını ısıyı hapsederek özellikle kış aylarında üşümeye engel olur.


Toptan Şantiye Battaniyesi Alımı

Şantiye tipi battaniye modelleri hem dinlenirken hem de uyku sırasında personellerinizin vücudunun büyük bir bölümünü sardığı için vücut sıcaklığını yüksek tutacaktır. Ürünlerimiz 1700-1900 gram aralığında ağırlığa sahiptir. 155x 210 cm boyutlarında üretilen şantiye battaniyelerinde yüksek stok tutuyoruz.

Toplu şantiye battaniyesi alımı yaptığınızda sizleri bekletmeden anlık taleplerinize cevap verilmektedir. Ekiplerimiz tarafından titizlikle ambalajlanarak anlaşmalı kargolara verilen şantiye battaniyeleri sağlam bir şekilde verdiğiniz adrese ulaşmaktadır.

Şantiye işçi battaniyesi seçerken tercih ettiğiniz sıcaklık, ağırlık ve dokuya dikkat etmelisiniz.  Ürünlerimiz sıcak tutma ve dayanıklılık özelliklerini ön planda tutarak üretilmektedir. Toptan alımlarınızda uygun fiyatlı şantiye battaniyeleri için bize ulaşabilirsiniz.


Şantiye Battaniyesi Fiyatları

Şantiye battaniyesi fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Battaniyelerin ölçüleri, malzeme oranı ve üretimde kullanılan malzemeler sebebiyle fiyatlar değişmektedir. Zorlu şantiye koşullarında dayanacak battaniyelerde uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunuyoruz.

Kaliteli ve ucuz şantiye battaniyesi modellerimiz yüksek stoklarla satışa sunulmaktadır. Bütçenizi yormayacak ve uzun süre kullanabileceğiniz toptan şantiye battaniyesi siparişi için taleplerinizi iletebilirsiniz. Taleplerinize göre tek kişilik ve çift kişilik şantiye battaniyesi üretilmektedir.

En uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz şantiye battaniyeleri temiz bir şekilde paketlenerek sizlere ulaşmaktadır. Hemen açıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Şantiye alanlarında işçilerin rahat bir uyku deneyimi yaşamasını sağlayacak battaniyeleri uygun fiyatlarla satın almak için bizimle iletişim kurarak firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

DEVAMINI OKU