Şantiye Ranzası

Şantiye İşçi Ranzaları

Şantiye alanlarında alanı en verimli şekilde kullanmak için pratiklik sunan şantiye ranzası için firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Tek ve çift katlı 80x180 ile 90x190 standart ranza üretimi yapıyoruz. Tek ve çift kişilik ranzalarınız için sipariş verebilirsiniz.

Şantiye işçi ranzası toplu siparişlerinizde istediğiniz ölçülerde üretilebilmektedir. Ranzalar şantiyelerde, askeriyede, özel yurtlarda ve devlet yurdu gibi alanlarda pratiklik ve yer tasarrufu sağlar. 


Şantiye Ranza Modelleri

Şantiye ranza modelleri metal, demir gibi farklı malzemelerden üretilebilmektedir.  Yetişkinler için özel olarak merdivensiz modeller sunduğumuz gibi merdivenli ve korumalı modeller de üretiyoruz. Klasik ranza ürünlerimiz kullanıcı ihtiyaçlarına ve dayanıklılık taleplerine göre özel olarak üretilmektedir.

Gün içinde yaşanan yorgunluktan kurtulabilmek için verimli bir uyku ortamı sağlayacak şantiye ranza yatakları için bu kategorimizdeki ürünlerden birini seçebilirsiniz. Ürünlerimiz dayanıklılık, lüks ve estetik bir arada olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Hem kaliteli bir uyku deneyimi sunan hem de alanı verimli kullanmanızı sağlayacak ranzalar özellikle küçük evlerde en çok tercih edilen mobilyalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz özelliklere göre tek katlı ya da çift katlı şantiye ranzası üretimi yapıyoruz.


Şantiye Ranzası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şantiye ranzası modelleri arasından bir seçim yaparken kullanışlı ürünler seçmeniz önemlidir. Misafirhane, askeriye, yurt ya da şantiyelerde kullanılan ranzalarda verimlilik yanında aynı zamanda estetik ve kaliteyi de bir arada sunuyoruz.

Ranza seçimi yaparken öncelikle kullanılacağı yaşam alanının ölçüsü dikkate alınmalıdır. Bunun yanında  özellikle çocuklar için kullanılacak ranzalarda güvenli merdivenler ve korumalıklar olmasına dikkat edilmelidir.

Şantiye ranzaları imalatı yapan firmamızdan sipariş vermeden evvel tavan yüksekliğini de dikkate alabilirsiniz. Özellikle üst kattaki kişinin kendini rahat hissedeceği yüksekliğe sahip bir ranza seçmelisiniz.  Alan sorununuz varsa dar alanda fonksiyon sağlayacak ürünler tercih etmelisiniz. En uygun fiyatlı şantiye ranzaları ile daha fazla kişinin konaklayacağı alanlar oluşturabilirsiniz.


Şantiye Ranzası Fiyatları

Şantiye ranzası fiyatları; kullanılan malzeme, ürün türü, ölçüler, sipariş sayısı gibi unsurlara göre değişmektedir. Kaliteli, şık ve estetik ranzaları en uygun fiyatlı siparişlerle firmamızdan yerli üretim olarak satın alabilirsiniz.

Kullanım amacınız ve kullanacak yaş grubuna göre ihtiyacınız olan ölçülerde ve malzemelerde şantiye ranzaları siparişi verebilirsiniz.  Merdiven ve korumalık gibi güvenlik önlemlerinin düşünüldüğü ranza modellerini siparişlerinize özel üretiyoruz. Detaylı bilgi ve ranza fiyatı öğrenmek için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Her bütçeye ve beğeniye özel, kaliteli uyku deneyimi sağlayacak şantiye ranzası siparişi verebilirsiniz.


Şantiye Ranzası Neden Önemlidir

Uzun dönemli şantiye projelerinde yüksek sayıda işçi çalıştırılmaktadır. Bu gibi işletmeler genellikle sabahın erken saatlerinde işe başlarken işçileri çalışma alanının bulunduğu bölgede konaklatırlar. Bunun sebebi işlerin hem yolunda gitmesini sağlamak hem de hızlı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olmaktır. Bu anlamda şantiye ranzası özellikle inşaat sektöründeki firmaların en çok ihtiyaç duydukları ürünler arasında yer almaktadır. Şantiye ranzası ne kadar sağlam ve konforlu olursa bu sizin için o kadar iyidir. Çünkü uzun ömürlü ve konforlu bir yatağa sahip olmak işçilerinizin performansını yükseltecektir. Şantiye ranzası modelleri farklı seçenekleri ve yapıları ile Özsa Özen-İş bünyesinde sizlerle buluşuyor. Sizlerde uygun fiyatlı ve kaliteli bir yatağa sahip olmak isterseniz, buraya tıklayarak Özsa Özen-İş satış ekibine ulaşabilirsiniz.

Şantiye ranzası özellikle uzun dönemli inşaat projelerinde gerekli olan bir materyaldir. Çünkü inşaat firmaları bazen şehir dışından işçi getirip çalıştırdığı için şantiye ranzasına ihtiyaç duyarlar. Şantiye ranzalarının seçimi de son derece önemlidir. Çünkü kaliteli ve uzun ömürlü bir ranza seçimi yapmak işçilerin fiziksel ve ruhsal sağlığı için oldukça önemlidir. Şantiye ranzası ihtiyaçlarınızda Özsa Özen-İş olarak sizlere kaliteli çelik, metal, ahşap gibi malzemelerden kurulu ranza tasarımlarıyla hizmet vermekteyiz. Ranzalarımızın kurulumu ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Sizlerde kaliteli bir şantiye ranzası seçimi için Özsa Özen-İş ürünlerini tercih edebilirsiniz. 


Toptan Şantiye Ranzası Fiyatları

Şantiye ranzası fiyatlarını belirleyen en önemli kriterlerden biri ürünlerin kalitesi ve modelidir. Ranzalar tek kişilik çift kişilik olarak ikiye ayrılmaktadır. Birbirinden farklı modelleri ve farklı şekilleriyle üretmiş olduğumuz ranzalar siz değerli müşterilerimizin en kaliteli şekilde tercih edebilecekleri ürünlerdir. Kaliteli ve uzun ömürlü şantiye ranzası üretimi yapan Özsa Özen-İş bu anlamda ülkemizde birçok firmaya ürün tedariki yapmaktadır. Sizlerde kaliteli bir ranza tercihinde bulunmak istiyorsanız bizimde iletişim kurabilirsiniz. Web sitemizde birçok farklı modelde ranzayı inceleyebilirsiniz. Renk seçenekleri farklı olan ve kaliteli kullanım deneyimi sunan ranzalarımız için bize ulaşarak toptan şantiye ranzası siparişi verebilirsiniz.

DEVAMINI OKU