Otel Terliği

Toptan Otel Terlikleri

Otel terliği, bir diğer tabirle tek kullanımlık terlik, otel ve ona benzer diğer konaklama yerleri başta olmak üzere; hastaneler, klinik ve hamam sauna gibi işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Toptan otel terliği ürünlerini her bütçeye uygun olarak işletmemizden temin edebilirsiniz. Düşük bütçelerde tela terlik grubu tercih sebebidir.

Taban kalınlığı ve kullanılan ham madde yapısıyla tek kullanımlık olan otel terlikleri farklı kalite sınıfları mevcuttur. Orta düzey bütçelere göre kalite standardı değişkenlik gösterebilir. Daha yüksek bütçelerde ise taban kalınlığı ve ham madde değişmektedir. Toptan otel terlik fiyatları her bütçeye uygun şekilde sınıflandırılabilir. Havlu, kadife, pamuk, polyester gibi hammaddelerden oluşan tek kullanımlık terlik seçenekleri mevcuttur.


Tek Kullanımlık Terlik Çeşitleri

Toptan tek kullanımlık terlik çeşitleri, farklı tasarımlar ve modellerle siz değerli kullanıcıların ihtiyacını gidermektedir.

Tela terlik

Ekstra tela terlik

Süngerli tela terlik

Tek kat petek terlik

Çift kat petek terlik

Tek kat polyester havlu otel terliği

Çift kat polyester havlu otel terliği

Pamuk havlu standart terlik

Çift kat pamuk havlu standart terlik

SPA terliği

Bünyemizde her sınıfa uygun tek kullanımlık terlik çeşitleri mevcut olup her sınıfa uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Tek kullanımlık terlik ürünleriyle sizlerde kalitenizi müşterilerinize yansıtabilir ve memnuniyetini sağlayabilirsiniz.


Tek Kullanımlık Terlik Kullanım Alanları

Tek kullanımlık terlik oteller, muayenehaneler, kuaför ve güzellik salonları, spor salonları, SPA gibi alanlarda tercih edilmektedir. Pratik olan terlik modellerimizi hijyen ve sağlığınız açısından güvenle kullanabilirsiniz. Kullan at terlik olarak nitelendirilen tek kullanımlık terlikler firmamız tarafından yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Firmamız otel terliği üretiminde çok uzun yıllardan bu yana engin tecrübesi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. 

Toptan tek kullanımlık terlik siparişi, birçok işletmenin ihtiyacıdır. İşletmelerinizin memnuniyetini sağlamak için bizleri tercih etmeniz kalite standardı açısından oldukça önemlidir. Ürünlerimiz hijyenik ortamlarda hazırlanarak müşterilerinizin sağlığını korumaktadır. İşletmelerinizde hijyenik ortamlar sağlamak bizim için oldukça önem taşımaktadır.

Toptan otel terliği siparişleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

DEVAMINI OKU