Lastikli Çarşaf

Lastikli Çarşaf

Lastikli çarşaf kolay kullanım avantajı sayesinde yaygın olarak tercih edilen özel bir ürün grubudur. Farklı ölçülerde üretilen lastikli çarşaflar kullanım alanına bağlı olarak tek kişilik, çift kişilik ve battal boy ebatlarında talep görmektedir. Kullanıcılarına hem zaman kazandıran hem de yataklarının düzenli kalmasına yardımcı olan penye lastikli çarşaf ürünleri modern çağımızda günden güne yaygınlaşarak sürekli artmaktadır. Yoğun talebe bağlı olarak artan ürün ihtiyacını karşılarken kalitesinden asla ödün vermeyen ender firmalardan biri olan Özsa Özen-İş sizlere zamanında ürün teslim edebilmek için sürekli stoklu çalışmaktadır. 


Lastikli Çarşaf Ne İşe Yarar?

Lastikli çarşafın en büyük özelliği, dört kenar lastikleri sayesinde yatağınızı komple sarıp çarşafın kaymasını önlemektir. Yatarken rahatsız olmamanız adına yatağı düzeltme aşamasında büyük kolaylık sağlar.

Lastikli çarşaf modellerinde lastik kalitelisi yüksek önem teşkil eder. Desenli veya tek renge sahip olan lastikli çarşafları, desenli veya farklı renklerdeki yastık kılıflarınızla ve uyku setlerinizle kombine etmeniz size kolaylık sağlamanın yanında şık ve estetik bir görünüm kazandıracaktır.

Kolay yıkanabilir özelliği ile lastikleri deforme olmaz ve her kullanımda sorunsuzluk vaat eder. Dilerseniz lastikli çarşafı saten çarşaflarınızın altına kaydırmaması için de kullanabilirsiniz. Siparişleriniz için lastikli çarşaf imalatı yapan firmamıza ulaşabilirsiniz.


Lastikli Çarşaf Rahatlığı

Günün yorgunluğunu atmanın en önemli ve en etkili yolu uyumaktan geçer. Verimli bir uykunun yolu ise kaliteli çarşaftan geçer. Lastikli çarşaflar çabuk bozulmama özelliği sayesinde, uyku esnasında bozulma kayma gibi sorunlar yaşamayacağınız için derin uykuya dalma sürenizi kısaltır ve yeni güne uykunuzu almış olarak uyanmanızda yardımcı olur.

Ayrıca, akşam yattığınız ve sabah kalktığınızda formunu koruyacağından ev işlerinde de zaman kazanmanızı sağlar. Böylelikle ev hanımları kendileri için büyük ölçüde önemli olan zamandan tasarruf ederek odak noktalarını diğer ev işlerine yöneltmiş olur.

Özsa Özen-İş toptan lastikli çarşafları kaliteli penye kumaşlardan yapıldığı için kullanıcılar pamuklanma ve tüylenme gibi sorunlarla karşılaşmaz. Aynı zamanda çarşaflarımız terletme yapmayan ve hava alan pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. Sık yıkamaya uygun olan lastikli çarşaflarımız kesinlikle boya vermez.

Ütüleme kolaylığı ile ütü lastiklerinden ütü masasına geçirerek son derece kolaylıkla ütüleme yapabilir ve çarşaflarımızı dört mevsim gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Lastikli çarşaf imalatçıları arasında öncü olan Özsa Özen-İş yüksek kalite uygun fiyat ve stok ile sadece toptan lastikli çarşaf satışı yapmaktadır.


Toptan Lastikli Çarşaf Üretimi

Günden güne değişen yaşam koşulları ile beraber günlük kullanımlar için ideal hale gelen lastikli çarşaf üretiminde kullanılacak malzemelere duyulan ihtiyaçta değişkenlik göstermektedir.

Penye kumaşlar ve kumaşı çevreleyen lastikler, çarşaf üretiminde çok önemli bir yere sahiptir. %100 Yerli üretim olan lastikli çarşaf imalatımız ile üretilen çarşafların kullanışlı hale gelmesini hedeflemekteyiz. Çarşaf üreticisi olarak standartların korunması ve nihai ürün kalitesi olarak kabul görmesi önceliğimizdir.

Küresel standartlara bağlı kalarak ürettiğimiz lastikli çarşaflar kullanıldığı yataklarda esnek ve yumuşak yapısı sayesinde pratik bir kullanıma sahiptir. İhtiyacınız olan malzemelerden üretilen çeşitli kumaş seçenekleriyle hemen toptan lastikli çarşaf siparişi verebilirsiniz.  Satın almak istediğiniz ürünler kullanım amacına uygun şekilde üretilmekte ve toptan olarak satışa sunulmaktadır.

Lastikli çarşaflar sizlerin talebine göre istenilen ebatlarda ve  istediğiniz özelliklere uygun olarak imal edilebilmektedir. Yüksek adetli siparişlerinizde lastik veya çarşafları istediğiniz renklerde ve kumaş yapısında çeşitlendirerek üretebiliyoruz. 


Lastikli Çarşaf Çeşitleri

Firmamızda tüm ihtiyacınıza uygun lastikli çarşaf modellerini bulabilirsiniz. Lastikli çarşaf ürünlerimiz pamuk saten, pamuk, penye veya ekonomik bazlı  olarak polyester kumaşlardan üretilmektedir. Standart ölçülerde sipariş verdiğiniz lastikli çarşaflar firmamızın yüksek stoklu çalışması sayesinde kısa süre içinde elinize ulaştırılmaktadır. Özel ölçü ve özel kumaş tercihinde yüksek imalat kapasitemiz ile en kısa terminlerle toptan lastikli çarşaf ürünümüzü sizlere sunmaktayız. 

Bütün lastikli çarşaflarımız kendi tesislerimizde ürettiğimiz sağlamlığı ve esnekliğine güvendiğimiz Özen-İş markalı lastiklerimiz ile dikilmektedirler. Bu sayede ürünlerimiz daha uzun ömürlü ve daha sık yıkamaya elverişli hale gelmektedir. Toptan lastikli çarşaf fiyat bilgisi almak, sipariş vermek ve diğer tüm soruları sormak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Toptan Lastikli Çarşaf Fiyatları

Yüksek esneklik ve yumuşaklık özellikleriyle ürettiğimiz tüm lastikli çarşaf çeşitlerimiz en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Yarım asırlık üretici güvencesi ile satışını yaptığımız tüm çarşaf çeşitlerimizde fiyatlara etki eden temel etmenlerden biri ebatlardır. Ebat, ölçü arttıkça doğal olarak kumaş ve lastik sarfiyatı artacağından ötürü çarşaf fiyatı da yükselecektir. Ayrıca kullanılan lastiğin eni ve kalınlığı ve kalitesi de lastikli çarşaf fiyatına etki etmektedir. Ürün ve net fiyat bilgisi almak için bize ulaşmanız yeterlidir. Toptan siparişlerinizde firmamız sizler için en uygun fiyatları hizmet vermeye hazırdır. Taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak için toptan alımlarınıza özel fiyat teklifi oluşturabiliriz. En kaliteli lastikli çarşafları uygun fiyatla toptan olarak satın almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

DEVAMINI OKU