ÖZSA ÖZEN-İŞ LASTİK

1971'den beri iplik, dar dokuma tres bel paça lastiği imalatı ve toptan tuhafiye ürünleri alanında faaliyet gösteren Özsa Özen-İş Lastik San. Tic. ve Paz. A.Ş. müşteri odaklı çalışma prensibi ilkesiyle günümüze ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

2000'li yıllarla beraber dünyada ve ülkemizdeki teknolojik gelişmeleri yaşam koşullarının değişim ve ihtiyaçlarını göz önüne alan firmamız gerek ürün gamında gerek sektörel bazda genişlemeye gitmiştir. Öncelikle Ev tekstili alanında "Family" tescilli markasıyla (nevresim, battaniye, pike, havlu, bornoz, yorgan, yastık, alez, lastikli çarşaf vb.) çeşitli ürün gruplarının imalatını ve toptan satışını yapan firmamız ülkemizin de lokomotif sektörlerinden olan inşaat ve turizm sektörünün talep ve ihtiyacını karşılamak adına ranza, yatak, soyunma dolabı gibi ürünlerinde imalat ve toptan satışını gerçekleştirmektedir.

Yarım asırı aşan Özsa Özen-İş edindiği tecrübe ve müşterilerinden aldığı özgüven ile hastane, otel, şantiye gibi kurumların toplu ve sürekli ihtiyaçlarının en hızlı ve en uygun şekilde karşılanması konusunda yurt içi ve yurt dışına hizmet vermektedir.

Misyon & Vizyon Sürdürülebilirlik
ÖZSA ÖZEN-İŞ LASTİK
EV TEKSTİLİ

Havlu, bornoz, nevresim, battaniye, pike, yorgan,
yastık, lastikli çarşaf, alez, sofra bezi ve mutfak önlüklerine kadar geniş ürün gamına sahip firmamız imalat ve toptan ev tekstili ürünleri sunmaktadır. Ürün gruplarımızı inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünleri İncele
HASTANE

Beyaz nevresim, çarşaf, alez, pike, gibi hastane tekstili ürünlerinin toptan satışını yapan firmamız zengin ürün çeşitleri ve yüksek stok imkanları ile yıllardır sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Ürünleri İncele
OTEL

Havlu, bornoz, pike, battaniye, nevresim,çarşaf, alez, otel terliği gibi otel tekstili ürünlerinde uzmanlaşmış olan firmamız yüksek adetli ve sürekli tedarik sağlayabilme kapasitesi ile otel işletmeleri için en doğru çözüm ortaklarından biri haline gelmiştir.

Ürünleri İncele
ŞANTİYE

Firmamız ülkemiz
ekonomisinin lokomotiflerinden inşaat sektörüne de şantiye işçi battaniyesi, ranza, şantiye yatakları, personel soyunma dolabı, iş eldiveni, işçi bareti, ikaz yeleği gibi personel ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunar.

Ürünleri İncele