Şantiye Yastığı

Şantiye Yastığı

Yorgun bir günün ardından kesintisiz bir uyku deneyimi yaşamak ve dinlenebilmek için yastık seçimi çok önemlidir. Şantiye alanlarında yoğun fiziksel aktivite aşırı yorgunluğa yol açacaktır. Bu yüzden şantiye alanlarında işçilerin kullandığı yastıkların kaliteli olması gerekir. Şantiye yastığı yorgun bir günün ardından işçilerin dinlenebilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen işçi yastığı modelleri kaliteli dolgu malzemeleri,  pamuk rahatlığı ve yüzey kumaş yapısı sayesinde dinlenme sürecinin konforlu hale gelmesini sağlamaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilen şantiye yastıkları öğrenci yurdu, otel ve askeriye gibi kalabalık ortamlarda da kullanmaya uygundur.  İhtiyaçlarınıza göre silikon şantiye yastığı ya da polycotton gibi malzemelerden üretilen yastıklarımızı da tercih edebilirsiniz.


Toptan Şantiye Yastığı

Şantiye alanlarınızda personellerinin kusursuz ve konforlu bir uyku deneyimi yaşaması adına ürettiğimiz şantiye yastıklarını tercih edebilirsiniz. Toptan şantiye yastığı talepleriniz için her zaman stoklarımızı yeterli tutmaya özen gösteriyoruz.

Elyaf ya da silikon dolgu malzemelerinden elde ettiğimiz şantiye yastıkları 600-800 ve 1000 gram olarak üretilmektedir.  Ayrıca istediğiniz gramajlarda şantiye yastığı siparişini toplu olarak verebilirsiniz.

Toplu yaşam alanlarında konfor yanında hijyen koşullarına da uygun olarak üretilen şantiye işçi yastığı modellerimiz terleme ve koku yapmayan özelliktedir. Ayrıca yıkanabilen yastık modellerimizi uzun yıllar boyunca şantiye alanlarınızda kullanabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek toplu işçi yastığı siparişi verebilir ve taleplerinize uygun kaliteli yastıkları personellerinize sunabilirsiniz.


ŞANTIYE YASTIĞI FIYATLARI

Şantiye yastığı fiyatları; üretimde kullanılan malzemeye, yastıkların gramajı ve boyutuna, satın alacağınız yastık sayısına göre değişmektedir. Yüksek dayanıklılığa sahip kumaş yapısındaki yastıklarımızı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Şantiye ürünleri konusunda kaliteden ödün vermeyen firmamız konforlu uyku deneyimi sağlayan şantiye yastığı modellerini de özel indirimler ve toplu alımlarda uygun fiyatlara sunmaktadır. Beyaz ve desenli modeller arasından taleplerinize özel üretim yapıyoruz.

Orta sertlikte üretilen şantiye yastıklarımız şeffaf poşet içinde sizlere ulaştırılmaktadır. Rahat bir uyku deneyimi vadeden farklı renk, ağırlık, malzeme ve modellerde şantiye yastığı siparişi için hemen bize ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi ve ürün siparişi için iletişim kanallarımızdan irtibat kurabilirsiniz.

DEVAMINI OKU