.
Yılların deneyimine sahip güçlü, saygın ve sektöründe öncü tedarik anlayışı

1971 yılında faaliyetlerine başlayan Özsa Özen-İş A.Ş hastane, otel, yurt ve şantiye gibi toplu yaşam alanlarının başlıca tekstil ve diğer sarf malzeme satın alımlarında firmalara en hızlı ve en uygun fiyat sunma kabiliyeti ile yurt içi ve yurt dışına hizmet vermektedir. Bununla beraber firmamız ev tekstili alanında da ‘’Family’’ tescilli markasıyla imalatını yapmış olduğu (nevresim, battaniye, pike, havlu, bornoz, yorgan, yastık, alez , lastikli çarşaf, vb.) ürünlerin toptan satışını yapmaktadır. 

Özsa Özen-İş 50 yılı aşkın tecrübesiyle hastane, otel,  yurt ve şantiye gibi kurumların toplu ve sürekli ihtiyaçlarının en hızlı ve uygun şekilde karşılanması konusunda yurtiçi ve yurtdışına hizmet vermektedir.

EV TEKSTİLİ

Havlu, bornoz, nevresim, battaniye, pike, yorgan,
yastık, lastikli çarşaf, alez, sofra bezi ve mutfak önlüklerine kadar geniş ürün gamına sahip firmamız imalat ve toptan ev tekstili ürünleri sunmaktadır. Ürün gruplarımızı inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünleri İncele
ŞANTİYE

Firmamız ülkemiz
ekonomisinin lokomotiflerinden inşaat sektörüne de şantiye işçi battaniyesi, işçi ranzası, şantiye yatakları, personel soyunma dolabı, iş eldiveni, işçi bareti, ikaz yeleği gibi personel ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunar.

Ürünleri İncele
OTEL

Havlu, bornoz, pike, battaniye, nevresim,çarşaf, alez, otel terliği gibi otel tekstili ürünlerinde uzmanlaşmış olan firmamız yüksek adetli ve sürekli tedarik sağlayabilme kapasitesi ile otel işletmeleri için en doğru çözüm ortaklarından biri haline gelmiştir.

Ürünleri İncele
HASTANE

Beyaz nevresim, çarşaf, alez, pike, gibi hastane tekstili ürünlerinin toptan satışını yapan firmamız zengin ürün çeşitleri ve yüksek stok imkanları ile yıllardır sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Ürünleri İncele

ÖZSA Blog

Sektörümüz Hakkında Genel Bilgiler