Uyku Seti

Toptan Uyku Seti

Uyku setleri, kış günlerinde kullanılan yatak tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. İşletmelerinizin toptan uyku seti ihtiyacını karşılamanız için bizleri tercih etmeniz sizlere ayrıcalıklı imkanlar sunmamızı sağlar. Uyku konforunu artıran uyku setlerimiz; yastık kılıfı, çarşaf, yorgan ve nevresimden oluşmaktadır. Uyku setlerimiz kaliteli tasarımlarla yaşam alanlarınızda sizlere konfor ve rahatlık sağlar. 

Kişi sayısına, yaş grubuna göre çeşitli biçimlerde tasarım alternatifleri bulunan setlerimiz kış günlerinin yanı sıra diğer mevsimlerde de kullanım alternatifi sunar. Toptan uyku seti alımlarınızda tercih edebileceğiniz çeşitli desenler ve temalardan beslenen uyku setleri; dayanıklı, şık ve modern olmak üzere birçok kesime hitap etmektedir.


Çift Kişilik Uyku Seti Modelleri 

Modern tasarımlarla beğenileri üstüne toplayan çift kişilik uyku seti modelleri, işletme ve evlerinizdeki yatak odalarında konforlu ve rahat bir uyku deneyimi sunar. Pamuklu, polyester ve saten olmak üzere farklı kumaş alternatiflerinden imal edilen setlerin kullanımı sizler için oldukça kolaydır. Farklı desen ve renklere sahip yastık kılıfları, yastıklarınızı olası leke ve kirlerden korumak için kullanılır.

Set içerisinde ise bazen lastikli fitted seklinde bulunan çarşaflar yataklara serilmektedir. Çarşaflar yatağınızı kir, leke ve paslanmadan korur. Yorganlar da nevresimler ile kaplanarak kullanmanıza hazır hale getirilir. Çift kişilik uyku seti modelleri, marka, renk, kumaş türü gibi birçok özelliğe bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir.


Uyku Setlerinin Öne Çıkan Özellikleri

Yatak odalarındaki önemli tekstil ürünleri arasında yerini alan uyku setleri, kumaş yapılarından dolayı pek çok özeliği sizlere sunar. Uyku setlerinin öne çıkan özellikleri genellikle saten, polyester, ranforce ve pamuk kumaştan elde edilerek sizlere rahat ve konforlu bir uyku alanı yaratmaktadır. 

Pamuktan yapılan setler her mevsim kullanım imkânı sunmakla beraber koku ve terleme yapmadan sizlere rahat bir uyku süreci yaşatmaktadır.  Yorganların türü her mevsime göre değişkenlik göstermektedir. Kış sezonunda sıcak tutan özelikleriyle yün yorgan uyku setleri tercih edilir. Aradığınız özelliklere sahip toptan uyku seti alımlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

DEVAMINI OKU