Dokuma Lastik İmalatı

Dar Dokuma Tres - Bel Paça Lastiği - Yassı Lastik - Yuvarlak Lastik - Bebe Lastiği - Maske Lastiği

Yarım asırdır imalatını yapmış olduğumuz dar dokuma ve tres lastiklerinin sağlamlığı ve esnekliği dikkate alınarak yüksek kalite polyester iplik ve birinci sınıf kalitede lateks kullanmaktayız. Bel lastiği, Paça lastiği, Yassı lastik, Yuvarlak lastik, Bebe lastiği, Maske lastiği, Konfeksiyon lastiği ve çeşitli en ve metrajlarda ambalajlama ile lastik imalatı yapan firmamız tuhafiye, ev tekstili, hazır giyim, mobilya, matbaa, medikal, iş güvenliği sektörlerinin taleplerine uygun, yüksek kalite ve ucuz fiyat politikasıyla faaliyet sunmaktadır.

Dokuma Lastik Üretimi

Günlük hayatta lastik birçok sektörde kullanılan bir üründür. Biz farklı ihtiyaçlara yönelik lastik üretimi gerçekleştiriyoruz. Tekstil sektöründen medikal maske üretim sektörüne kadar çok geniş bir tabanda lastik ihtiyacı vardır. Kısacası lastik özellikle tekstil alanında çok önemli bir ihtiyaç durumundadır. Firmamız uzun yılların verdiği deneyimle, geniş bir üretim alanında, uzman kadrosuyla dokuma tres lastik üretimi de yapmaktadır.

İşletmenizin üretim sürecinde lastiğe ihtiyaç duyduğu an bize ulaşabilirsiniz. Üretim tesislerimizde farklı lastik çeşitlerine yönelik ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. En kısa sürede dokuma lastik imalatı sürecini tamamlayan ekiplerimiz ihtiyacınız olan ürünleri kullanıma hazır şekilde kısa süre içinde sizlere teslim etmektedir.

Tüm lastik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bel Paça Yassı Yuvarlak Bebe Lastiği Çeşitleri 

Müşterilerimiz için her türlü kullanım ihtiyacına uygun dokuma, tres bel paça lastiği üretimi yapıyoruz. Üretimini yaptığımız ve stoklarımızda yer alan lastik türleri aşağıda yer almaktadır.

Paça Lastik

Bel paça lastikleri eşofman, tayt, pijama gibi birçok üründe kullanabileceğiniz ürünlerdir. İstediğiniz malzemeden üretilen ve konforlu bir kullanım sağlayan bel- paça don lastiklerini farklı boyularda ve özelliklerde sipariş verebilirsiniz.


Paça Lastiği
Paça Lastik

Yassı Lastik

Yassı lastikler de en çok tercih edilen ürün gruplarımız arasındadır. Sizler için istediğiniz malzemelerden üretimi yapılmaktadır. Ayrıca kullanım amacına uygun olacak şekilde farklı esneklik taleplerini de karşılıyoruz. Ev tekstilinden mobilya, medikal sektöründen iş güvenliğine kadar birçok alanda kullanımınız için sipariş verebilirsiniz.

Yassı Lastik
Yassı Lastik

Yuvarlak Lastik

Birçok alanda kullanabileceğiniz yuvarlak lastik üretimi de yapıyoruz. Sizler için farklı esnekliğe sahip, istediğiniz malzemeden ihtiyacınıza uygun kalınlıklarda ürünler sunuyoruz. 


Yuvarlak Lastik
Yuvarlak Lastik

Bebe Lastiği

Bebe lastiklerinde yumuşaklık çok önemlidir. Yumuşak dokulu üretilen oluklu bebe lastikleri farklı renk ve genişlikte üretilmektedir. Bu ürünleri  hazır giyimden ev tekstiline kadar her türlü ihtiyacınız için sipariş edebilirsiniz. Daha çok konforlu kullanımlar için tercih edilen bir lastik türüdür.


Bebe Lastiği
Bebe Lastiği

Maske Lastiği

Maske lastiği son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır. Yüksek esneklik ve ultra koruyucu özelliklerinin yanında standart izinlere uygun olarak üretilen maske lastiklerini toplu şekilde de sipariş edebilirsiniz.


Maske Lastiği
Maske Lastiği