Otel Nevresim

Otel Nevresimi

Bilindiği üzere nevresimler bir nevi yatak ve yorgan kılıfı olup yatak ve yorganları korumaktadırlar. Nevresimler birçok kumaş çeşidinden üretilebilir. Bu doğrultuda şirketimiz; otel, yurt, pansiyon, misafirhane gibi halka açık hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin misafirlerini memnun etmeleri amacıyla %100 pamuklu kumaş olarak üretilen ranforce, akfil ve pamuk saten gibi yüksek kaliteli ve estetik nevresimleri sunmaktadır. Otel tipi nevresimlerimiz, otellerin kalite ve prestijine katkı sağlayarak otel misafirlerine haklı bir tercih nedeni sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile otellere farklı ebat ve ölçülerde imalat ve toptan satışını yaptığımız otel nevresim modellerimizi inceleyerek toptan sipariş için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Toptan Otel Nevresimi

Otel Nevresimi, günümüz şartlarında otellerde en çok tercih edilen tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Otellerde sürekli olarak misafir sirkülasyonunun olması yedekte temiz ve kaliteli nevresim takımının tutulmasını gerektirmektedir. Özellikle otellere gelen misafirler için hazırlanmış nevresim takımlarının uzun ömürlü kullanım deneyimi sunması, kaliteli olması, kolay leke kapmaması, terletme yapmaması, kolay çıkarılabilir olması ve kolay yıkanabilir olması gerekmektedir. Bu saydığımız tüm özellikler Özsa Özen-İş tarafından imal edilen nevresim ürünlerinde mevcuttur. Üretici firma güvencesi ile sunduğumuz yüksek kaliteli otel nevresim takımlarının uygun fiyatlarla satışını da gerçekleştiriyoruz. Otel gibi büyük işletmeler nevresim takımı ve diğer tekstil ürünlerinin kaliteli olmasına önem verirler. Bu yüzden sürekli nevresim takımı almak bu gibi büyük işletmeler için üzücü olabilir. Sürekli kalitesiz ürün almak yerine tek seferde toptan kaliteli tekstil ürünleri almak otel işletmeleri için faydalı olmaktadır. Bu yüzden otel nevresim takımlarını genellikle oteller toptan alırlar. Özsa Özen-İş olarak toptan otel nevresimi gibi tekstil ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.


Otel Nevresim Takımı

Özsa Özen-İş otel nevresimi üretimini en kaliteli şekilde tasarlayıp müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Sizlerde kaliteli bir nevresim takımına sahip olup, uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz. Otel nevresim takımı mevsimsel şartlara göre farklı şekillerde tercih edilmelidir. Otel nevresim takımları yaz aylarında açık renkler, kış aylarında daha koyu ve terletme yapmayacak şekilde tercih edilmelidir. Otellerde sürekli olarak odalara yeni misafirlerin gelmesi nevresim takımı ve diğer tekstil ürünlerinin kolay kirlenmesine sebep olabilir. Bu gibi tekstil ürünlerinin sürekli yıkanması aşınma durumunun yaşanmasına sebep olabilir. Özsa Özen-İş tarafından kaliteli bir şekilde üretilen ve otellere satışa sunulan otel nevresimi modelleri en uygun fiyatlarla sitemizde. Çarşaf, nevresim gibi tekstil ürünlerinde fiyatlar otel işletmelerinin en çok ilgilendiği konudur. Bu gibi işletmeler tekstil ürünleri alırken hem uygun fiyat hem de kalite isterler. Özsa Özen-İş olarak hem kaliteli hem de uygun fiyatlı otel nevresimi modellerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sizlerde kaliteli otel nevresimi siparişi vermek isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

DEVAMINI OKU