YASTIK

Yastık, uyurken veya dinlenmek için uzandığımız anlarda kullandığımız boyun ve omuz sağlığımız için son derece önem arz eden temel bir ihtiyaç ürünüdür.Günümüz teknolojisinde çok çeşitli yastıklar üretilmektedir. Uygun yastık seçimi yaparken yastığınızın dolgu malzemesi, gramaj ve yüzey kumaş yapısı son derece önemli bir etkendir.Çünkü doğru yastık kullanımı size kaliteli bir dinlenme sağlayacaktır. Farklı ebat ve çeşitlerimizle imalatını yaptığımız toptan silikon yastık modelleri arasından mikrofiber yüzey kaplı yada pamuk yüzey kaplı birinci sınıf silikon dolgu malzemeli hijyenik nefes alabilen anti alerjik ürünlerimizi inceleyerek aradığınızı en ucuz fiyatlarla bulacaksınız. Toptan Yastık satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


TOPTAN YASTIK

Toptan yastık tedariğinde yüksek stok bulundurarak piyasada oluşan anlık taleplere en kısa zamanda cevap verebilen özen-iş yastık sevkiyatında ürünlerin ambalajlama ve kargolama aşamasını büyük bir ciddiyetle yönetmektedir.Yastıkların toptan olarak müşterilerine deformasyona uğramadan zamanında ulaştırmaktadır.Birinci sınıf silikon dolgu malzemesiyle 600, 800, 900, 1000 gram olarak sunulan toptan yastık çeşitlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.Müşterilerimizden gelen farklı ölçü ve ebatlarda da uygun fiyatlarla toptan yastık imalatı yapabilmekteyiz.


TOPTAN YASTIK SIPARIŞI

Toplu yastık imalatı için hemen sipariş verebilirsiniz. Sizler için özel olarak ürettiğimiz yastıklar nihai tüketiciden geçerli geri bildirim almanızı sağlayacaktır.Yastıklarımızı polycotton, pamuklu kumaş veya mikrofiber kumaşla kaplayarak çeşitli gramajlarda beğeninize sunuyoruz.Sizlerin her türlü ihtiyacına uygun olarak satışa sunduğumuz yastıklar farklı ebatlarda da üretilmektedir.Yastık çeşitlerimiz kullanım sırasında konforlu bir uyku sunmaktadır. 

Toptan yastık siparişi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş aşamasında istediğiniz gramaj ve ebatlarda yastık satın alabilirsiniz.Pazarlama ekibimiz tarafından en kısa sürede üretilen yastıklarımız ülkemizin her iline tarafımızca yollanmaktadır.Toptan yastık hakkında bilgi almak ya da sipariş vermek için hemen bize ulaşın.


TOPTAN YASTIK FİYATLARI

YASTIKLARIMIZ KULLANILAN DOLGU MALZEMESI, KUMAŞ YAPISI, EBAT VE GRAMAJ GIBI BIRÇOK ÖZELLIK DIKKATE ALINARAK FIYATLANDIRILMAKTADIR. FIRMAMIZ EN UYGUN FIYATLARLA TOPTAN YASTIK IMALATI VE SATIŞI YAPMAKTADIR. AYRICA TOPLU ALIMLARINIZDA YAPACAĞIMIZ INDIRIMLERDEN DE YARARLANABILIRSINIZ. UYGUN FIYATLI TOPTAN YASTIK LSIPARIŞI VERMEK IÇIN BIZE ULAŞABILIR VE MÜŞTERI TEMSILCILERIMIZDEN BILGI ALABILIRSINIZ.

DEVAMINI OKU