Bornoz

Toptan Bornoz

Çağımızda ev giyim sektöründe vazgeçilmeyen parçalar arasında bornozlar önemli yer almaktadır. 

Birçok bornoz modeli mevcut olup aile bireylerine uygun şekilde farklı modellerde sunulmaktadır. Bornozların yüksek kaliteli kumaşlardan tasarlanması kullanıcıların rahatlığı açısından önemlidir. 

Suyu emmen kaliteli kumaşlar sayesinde vücudunuzu daha rahat kolay bir şekilde kurulayabilirsiniz. Özsa Özeniş bünyesinde birçok toptan bornoz ürünü mevcuttur. Aile seti bornozlar, tek kişilik bornoz grubu, çocuklar için bornoz çeşitleri arasından toptan sipariş vermek istediğiniz ürünlerin satın alım süreçleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Bornoz Çeşitleri Nelerdir?

Bornoz çeşitleri nelerdir; bornozlar için kullanılan en yaygın kumaş çeşitleri, havlu kumaştır. Bu tarzda kumaşlar suyu tam anlamıyla çekme ve kurutma özelliğine sahiptir. Banyo sonrası tüm vücudun rahatça kurulanması için havlu kumaştan yapılan bornozlar önemli ölçüde değer taşır.

Havlu kumaşların yanı sıra kadife kumaşlardan yapılan bornozlar vardır. Kadife kumaşın yapısı itibariyle suyu çekme ve kurulama özelliği mevcuttur. Bornoz çeşitleri arasında pamuk kumaşlardan üretilen modeller mevcut olup, bu kumaşında suyu çekme ve kurutma özelliği vardır. Tüm bu çeşitler arasında bambudan üretilen kumaşlarla tasarlanan bornoz modelleri son dönemde daha popüler hale gelmiştir. Bambu bitkisinin liflerinden üretilen bu kumaş hem sağlıklı hem dayanıklıdır.


Bornoz Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bornoz ürünlerinin yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş olması sağlığınız açısından yüksek ölçüde önem taşımaktadır. Banyo sonrasında vücudu yeterince kurulamayan bornoz çeşitleri tercih edilmemeli. 

Bornoz seçerken naylon ve sentetik kumaşlara sahip olan bornozlardan kaçınmak gerekir. Naylon olan kumaşlardan oluşan bornozun cildinize temas etmesiyle, tahrişlere neden olacaktır. Bu durumda sağlığınızı riske atmış olursunuz. Özellikle alerji taşıyan bünyelerin, hassas cildi olanların bu ürünlerden kaçınması gerekir. Bornoz seçerken, seçilecek olan bornozların kalitesi kadar renkleri de önem taşımaktadır. Bünyemizde talep gören her renkte tasarlanan ürünler sunulmaktadır. Toptan bornoz alımlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

DEVAMINI OKU