Otel Çarşafı

OTEL ÇARŞAF

Otel Çarşaflarımız en üst düzey kaliteli %100 pamuklu kumaşlardan ranforce, akfil ve pamuk saten kumaşlardan üretilmektedir. Değerli misafirlerinizin memnuniyeti ve kurum prestijiniz açısından pamuklu çarşaf kullanımı tavsiye edilmekte olup kolay kullanım açısından lastikli veya standart çarşaf alternatifleri sunulmaktadır. İstenilen ölçekte ve kısa zamanda ürün tedariği sunabilen firmamız otel çarşaflarını her ebata uygun olarak imal ve tedarik ederek yurtiçi ve yurtdışına hizmet vermektedir. 


Toptan Otel Çarşafı 

Otel çarşafı üretimi yapan Özsa Özen-İş, değerli müşterilerine farklı modellerde ve farklı renklerde otel çarşafı modellerini ve toptan otel çarşafı satışı hizmetlerini sunmaktadır. Otellerde genellikle çarşaflar tek renk olarak tercih edilir. Standart ekonomik otel odalarındaki çarşaflar aynı renk olurken, süit ve kral dairesi gibi özel odaların çarşafları farklı şekilde tercih ediliyor. Ev tekstili ürünleri içerisinde en çok tercih edilen çarşaflar otellerde de en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Özsa Özen-İş şık desenleri ve sağlamış oldukları konforla adından sıkça söz ettiren çarşaf modellerini uygun fiyatları, yüksek kaliteli kullanımı ve uzun ömürlü kullanım deneyimiyle siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Özsa Özen-İş tarafından üretilen çarşaflar organik ham maddelerle üretilip tasarlanmaktadır. Terletme yapmama özelliği bulunan otel çarşafı modellerimiz oldukça konforlu kullanım deneyimi sunuyor. Bu çarşaf modellerinin terletme yapmaması ve terlemeyi engellemesi de tercih edilme sıklığını artıyor. Otel sahiplerinin ve yöneticilerinin çarşaf seçimi konusunda bu yüzden terletme yapmayan çarşafları tercih ettiklerini belirtmek isteriz. Sizlerde otelleriniz için kaliteli çarşaflar arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Özsa Özen-İş olarak leke tutmayan ve yıkama kolaylığı sağlayan ve farklı renklere sahip çarşaf modellerini otel işletmeleri ve tedarikçileri için sunmaktayız. Otel çarşafı seçerken elbette dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Mevsimsel geçişlerde çarşaf seçimi yaparken dikkat etmelisiniz. Özellikle yaz aylarında terletme yapmayan çarşafları tercih etmelisiniz. Kumaş kalitesi, çarşafların kolay leke kapmaması ıslanmaları engellemesi seçim yaparken aradığınız özellikler olmalıdır. Özsa Özen-İş olarak sizlere en kaliteli çarşafları sunuyoruz. Yaz ve kış aylarında terleme yapmayan ve kullanıcılara konfor sunan en kaliteli çarşafları değerli müşterilerimiz için üreterek toptan satışınızı gerçekleştiriyoruz.

Otel Çarşafı Fiyatları

Otel çarşafı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Her sektörde ürünlerin kalitesi fiyatların değişmesinde etkili olan en önemli unsurdur. Uzun ömürlü ve kaliteli olan terletme yapmayan otel çarşafı modelleri diğer çarşaf modellerine göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilmektedir. Çarşaf modelleri genellikle farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Çift kişilik modeller ve tek kişilik modellerin fiyatları da birbirinden farklıdır. Yuvarlak yatak biçimlerine uygun şekilde üretilen otel çarşafı modellerini Özsa Özen-İş portföyünde uygun fiyatlarla bulabilir ve bizimle iletişim kurarak toptan otel çarşafı fiyatları talep edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU