İşçi Bareti

İşçi Bareti

İşçi baretleri çalışma ortamlarında iş kazası  olasılığının fazla olduğu alanlarda kullanılan kafa bölgesini koruyan ekipmanlardır.  Baretler her şantiye alanında mutlaka bulunmalıdır. Bu durum baret taleplerinde artışa neden olarak toptan baret alım gereksinimini ortaya çıkarmaktadır.

Tüm işçi bareti modelleri şantiye alanlarında kafa bölgesine gelebilecek bir darbeye karşı üstün koruma sağlar. Firmamız tarafından dayanıklı olarak tasarlanan baretler sertifikalı ve dayanıklılık belgeleriyle satışa sunulmaktadır.

Tüm baret modellerimiz uluslararası standartlara sahip testlerden başarıyla geçmektedir. Böylece işçi baretleri sayesinde işçiler ve şantiye görevlilerinin güvenliği arttırılmaktadır. Baretler darbelere, sıcak ve soğuk havalara ve neme karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Toptan şantiye bareti siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İşçi Bareti Renklerinin Anlamları Nelerdir?

Şantiyelerde işçi bareti renkleri ayrı anlamlara gelmektedir. Beyaz baretleri yöneticiler, mühendisler ve şantiyeyi ziyarete gelen kişiler kullanılır. Sarı işçi bareti şantiye alanlarında işçi ve diğer personeller tarafından kullanılan ürünlerdir.

Kırmızı baretler yangın savunma personeli ve kalite kontrolden görevli personeller tarafından kullanılmaktadır. Turuncu işçi bareti ise sahada yönetici olarak görev yapan ve usta başı olarak çalışan personeller tarafından kullanılmaktadır.

Yeşil baretler CE belgeli, iş güvenliği testlerinden geçen ürünlerdir. Yeşil baret modelleri havalandırma sağlayacak şekilde üretilir ve mekanik testlerden de başarıyla geçtikten sonra üretimi yapılır.

Firmamızdan şantiye alanlarında kullanım amacınıza göre işçi baret rengi farklı olan modelleri satın alabilirsiniz.


Toptan İşçi Bareti

Toptan şantiye ürünleri üretimi yapan firmamız işçi bareti konusunda da her zaman yüksek stokla satış yapmaktadır. Şantiye alanlarınızda personellerinizin güvenliğini sağlayacak toptan işçi bareti siparişi için bize ulaşabilirsiniz.

Tüm baret modellerimiz alın bölgesinin tamamen kaplayan tasarımıyla üstün koruma sağlamaktadır. ayrıca şantiye işçi bareti modellerimiz yüksek kullanım konforu da sunmaktadır. Ense bandı bölümü ile baretleri baş ölçülerine uygun olarak ayarlayabilirsiniz.

Şantiye alanlarında standart mekanik testlerde yeterliliği kanıtlanan işçi baretlerini toptan olarak satıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun olarak tasarlanan farklı renkte, kaliteli ve konforlu şantiye baretleri için firmamıza ulaşarak toptan sipariş verebilirsiniz.  Toplu siparişlerinizde en kısa sürede gönderim yapıyoruz.


İşçi Bareti Fiyatları

İşçi bareti fiyatları üretim standartlarına göre değişmektedir. Seçilen ürünün özellikleri yanında satın alacağınız adet sayısı da fiyatlarda belirleyicidir. Firmamızda her türlü ihtiyacınıza uygun baret modelini bulabilirsiniz.

Hem kadın hem de erkek çalışanlar için uygun olan işçi baretlerini uygun fiyatlara satın alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli baret modellerini en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Şantiye alanlarında işçilerin, yöneticilerin, diğer personellerin ve gelen misafirlerin güvenliği için gerekli olan ekipmanlardan baretler için ürünlerimizi inceleyebilir, toplu alımlarda çok özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Toptan işçi bareti siparişi vermek, fiyat hakkında bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi görmek için bize ulaşabilirsiniz.

DEVAMINI OKU