Nevresim

Nevresim

Nevresim takımları günümüzde temel bir ihtiyaçtan biryana yatak odalarınızı renklendirmek ve tasarımıyla uyumlu bir hale getirmek adınada son derece dekoratif ürünlerdir. Çeşit çeşit tasarımları ve renkleriyle ruhunuza hitap eden her türlü nevresim modeline bu alandan ulaşabilirsiniz. Yataklarınızı süsleyen bu eşsiz modeller ile zevkli tasarımlara adım atabilirsiniz. Nevresim takımı kullanarak bütün bir yorganın kirlenmesine engel olarak sadece nevresimi yıkayarak bu sorunu çözebilir ve tek bir yorganı renk renk nevresimler kullanarak süslü ve şık bir hale getirebilirsiniz aynı zamanda yatağınızın üzerini örtü yerine nevresim ile kaplayıp güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile polycotton, pamuklu 46 tel, ranforce ve pamuk saten her renk, her desen ve boyutta aradığınız tüm nevresim modellerine buradan ulaşabilirsiniz. İmalat ve toptan satışını yaptığımız nevresim ürünlerimiz ile ilgili siparişleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Toptan Nevresim Takımı

Ev tekstili ürünleri içerisinde kullanım amacı ve şıklığı ile bazı ürünler olmazsa olmazdır. Ev tekstili ürünleri içerisinde özellikle yeni evlenen çiftlerin vazgeçilmez ürünlerinden biri de nevresim takımı ürünleridir. Yoğun talep gören nevresim takımı ürünleri konusunda toptan alım yapabilmek için doğru firmayı bulmak çok önemlidir. Özsa Özen-İş olarak toptan nevresim takımı satışı yapıyor ve perakende satış yapan firmalara uygun fiyatlarla bu ürünlerimizi sunuyoruz.

İçerisinde yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden meydana gelen toptan nevresim takımı modelleri her zaman yatak odalarını süsleyen ve her zaman bir yedeği bulunan ve evlerin vazgeçilmez eşyaları arasında yer almaktadır. Bu ürünler farklı çeşitli seçenekleriyle kullanım bakımından oldukça rahat bir deneyim sunmaktadır. Bütün nevresim takımı modelleri birçok renk ve desen seçenekleriyle farklı dünyalara yelken açtırmaktadır. Desenli ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle toptan nevresim takımı modelleri Özsa Özen-İş güvencesi ile  sektör profesyonellerine sunulmaktadır. Nevresim takımlarımızı kaliteli malzemeler ile üreterek siz değerli müşterilerimizin kullanımlarında, uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunmaktayız.

Toptan nevresim takımı satışı yapan firmamız, nevresim takımı modellerini tek kişilik, çift kişilik, bebek ve çocuk kategorilerinde üreterek tüm yaş gruplarına hitap eden bir şekilde satışa hazırlamaktadır. Sezonun trend ürünlerini, farklı renk ve desenleriyle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Toptan nevresim takımı modelleri daima özellikle evlenmek isteyen çiftlerin en çok tercih ettikleri ve en çok ilgi gösterdikleri ev tekstili ürünleri arasında yer alıyor. Her zaman yoğun ilgi gösterilen nevresim takımı modelleri, bütün kullanıcıların ihtiyaç ve beğenilerini karşılayacak biçimde tasarlanmaktadır. Farklı dokulardaki kumaşlara sahip nevresim takımı modelleri, elde ve makinede yıkama özelliklerine sahip olup kullanıcılara yıkama konusunda birçok kolaylık sağlamaktadır.

Toptan nevresim takımı modellerinde tek kişilik olan ürünlerimiz, genellikle, çocuklar, bebekler ve misafirler için farklı renk ve desenleriyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Çarşaf ölçüleri yatak ölçülerine göre üretildiğinden hareket esnasında kenar bölgelerinden sarkma gibi durumlara yol açmamaktadır. Genel olarak çeyiz hazırlığı yapan çiftlerin tercih ettikleri iki kişilik nevresim takımı modelleri, sade ve şık renkler dışında rengarenk ve enerji dolu seçenekleriyle hayranlık uyandırmaktadır. Nevresim takımlarının büyük çoğunluğu birbiriyle benzerlik gösterse bile farklı markaların modelleri yer aldığından genellikle kaltie ve dokuları birbirinden farklıdır.

DEVAMINI OKU