Şantiye Yorganı

Şantiye Yorganı

Şantiye alanları kış aylarında soğuk olmaktadır. Bu yüzden özellikle kış aylarında kusursuz bir uyku deneyimi yaşamak adına şantiye yorganı önemli bir üründür.  Zorlu alanlar için özel üretilen şantiye yorganları dayanıklılık dikkate alınarak üretilmektedir. Firmamız kaliteli malzemelerden ürettiği şantiye yorganlarının toptan satışını yapmaktadır.

Dekoratif kumaşlardan üretilen şantiye işçi yorganı çeşitleri şantiye alanlarında personellerini her zaman sıcak tutacak, konforlu bir uyku deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Tamamen yerli üretim olan yorganlar 155x 215 cm olarak üretilmektedir. Yorganlarımızda %60 pamuk %40 ise polyester kullanılmaktadır. Özel siparişlerinize göre malzeme oranları ve türleri de değişebilir. Esnek ve hafif bir yapıya sahip yorganlar çamaşır makinesinde yıkamaya da uygundur.


Toptan Şantiye Yorganı Alımı

Şantiye alanlarında sizlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şantiye yorganı üretimi yapıyoruz.  Yüksek kalite ve dayanıklılık yanında uygun fiyatlı ürünler sunuyoruz. Toptan şantiye yorganı alımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yatakhanelerde kış aylarında personellerin üşümemesi adına alınması gereken ürünlerden biri de yorganlardır.  Toptan şantiye malzemeleri arıyorsanız firmamızda şantiye yorganı da bulabilirsiniz. Kaliteli ve her beğeniye hitap eden şantiye yorganlarını toplu alımlarda fiyat avantajlarıyla satışa sunuyoruz.

Şantiyede kullanılacak yorganları satın alırken dayanıklılığına da dikkat etmelisiniz. Firmamız uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli yorgan modellerini toplu alımlarda özel fırsatlarla sizlere sunmaktadır.  Stok konusunda çok hassas olduğumuz için toplu alımlarınızda hızlı gönderim yapıyoruz.


Şantiye Yorganı Fiyatları

Şantiye yorganı fiyatları; ürünün üretiminde kullanılan malzemelere ve içindeki malzeme oranlarına göre değişmektedir. Şantiye yorganı modellerinde toplu alımlarda ürün adedi ve özellikleri fiyatların değişmesine yol açmaktadır.

Müşterilerimize kaliteli şantiye yorganı modelleri uygun fiyatlarla toplu olarak satışa sunulmaktadır.  Yorganlarda özel taleplerinize cevap verecek toplu üretimler de yapıyoruz. Tek kişilik şantiye yorganı çeşitlerinde fiyat konusunda bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Ekonomik şekilde her bütçeye uygun satışa sunduğumuz şantiye yorganları uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitededir. Kış aylarında personellerinizin sağlığını ve rahat uyku deneyimi yaşamasını istiyorsanız toplu şantiye yorganı alımında bizi arayarak fiyat bilgisi alabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

DEVAMINI OKU