ŞANTİYE TEKSTİLİ

ŞANTİYE ÜRÜNLERİ

Şantiyeler, iş evrelerinin önemli bir yeridir. İşin tasarlanması şirket merkezinde gerçekleşirken şantiye adı verilen alanlarda bu işler hayata geçirilmektedir. En az işin tasarlanması kadar önemli olan bu yerlerde kaliteli ve insana değer veren ürünlerin tedariğine ihtiyaç duyulmaktadır. Özsa Özen-İş bu bağlamda şantiye ve herhangi bir işçi koğuş alanının düzeninin sağlanması için işçi ranzası, işçi yatakları, işçi soyunma dolabı ve diğer tekstil ürünlerinin imalat ve toptan satışını sağlamaktadır.

Şantiye ürünleri için toptan satın alma yapılabilecek güvenilir ve köklü firmalardan birisi olan Özsa Özen-İş Türkiye’de ve yurt dışında birçok firmanın şantiye koğuş ve dinlenme alanlarının kurulumu ve düzeni için gerekli ürünlerin tedariğinin sağlanmasında çeşitli kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Dayanıklı, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunan Özsa Özen-İş işçi nevresim, işçi battaniyesi, işçi yorganı, işçi yastığı, çamaşır yıkama filesi, işçi yatağı, işçi ranzası, işçi soyunma dolabı, baret gibi geniş ürün çeşitliliğiyle birçok firmaya hizmet vermektedir.

Özsa Özen-İş tarafından sunulan şantiye ürünleri ile şantiye çalışanlarının rahat ve sağlıklı ortamda bulunmaları sağlanabilmekte böylece iş verimlilikleri ve çalışma şartları iyileşmektedir. İş güvenliği kadar önemli olan çalışma ortamının rahatlığı sayesinde çalışanlar daha iyi hissedecek ve bu olumluluğu işlerine aktaracaklardır. Böylece hem çalışanlar hem işverenler memnun olacak ve çalışma süreçleri en iyi şekilde ilerleyecektir.


TOPTAN ŞANTİYE ÜRÜNLERİ

Toptan satışın olması gereken en önemli özelliği sürekli stok, uygun fiyat ve geniş ürün çeşitliliğinin bulunmasıdır. Ranzadan, yatağa, battaniyeden yorgan, yastık, nevresim takımlarına kadar her türlü şantiye işçi malzemeleri toptan olarak satın alınabilir.

Toptan alışveriş yapılırken firmanın üretimde kullandığı malzemeden ürün çeşitliliğine ve stok yeterliliğine dikkat edilmelidir. Firmamız, deneyimli üretim ve pazarlama kadrosuyla toptan şantiye malzemeleri satışı alanında hizmet vermeye devam etmektedir.


DEĞER KATAN ÜRÜNLERLE...

Türkiye ve yurtdışında bir çok inşaat firması, şantiye alanı ve bunun yanısıra yatılı fabrika personellerinin koğuş ekipmanları tedariğinde hizmet veren firmamız sürekli gelişen ve 

yenilenen teknolojiyi takip ederek sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.