Medikal Maske Lastiği

Genişlik ve Sarım:

Medikal maskeler özel şekilde üretildikleri için lastik imalatı alanında uzman olan firmamız yılların deneyimi ile medikal maskelerde kullanılan lastikleri de belirlenen standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Firmamız uzun yılların verdiği tecrübeyle birçok alanda kullanılan maske lastikleri ürettiği gibi medikal alanda kullanılan tıbbi maskelere uygun maske lastiği üretimini de hassasiyetle yapmaktadır. Hastanelerde, sağlık merkezlerinde ve her türlü tıbbi alanda kullanılan maskelerin üretiminde kullanılan medikal maske lastiği ürünleri stoklarımızda yer almaktadır.

Maske Lastiği Fiyatları

Medikal maske lastiği fiyatları diğer maske lastiklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Medikal maskelerin daha sağlam yapıya sahip olduğunu varsayarak sizler için ürettiğimiz maske lastikleri de belli kalite standartlarında üretilmektedir.

Medikal maske lastiklerimizde fiyatları belirlerken öncelikle maske lastiğinin çapı ve kalınlığı dikkate alınmaktadır. Sizler için farklı çap ve boyutlarda medikal maske lastiği üretiyoruz. Ayrıca medikal maske lastiklerimiz istediğiniz renklerde de üretilebilmektedir. Fiyat, renk ve özel üretim bilgisi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.