Şantiye Nevresimi

Şantiye Nevresimleri

Şantiye nevresimleri, şantiye yatakhanelerinde işçilerin yataklarında kullandıkları nevresim takımlarıdır. Şantiye alanlarında işçilerin sağlığını ve hijyenini koruyabilmek için yatakla direkt temas olmaması önemlidir.

İşçilerin şantiye yatakları ile direkt temas etmemesi için şantiye nevresim takımları kullanılır. Kurumsal taleplerinize özel olarak üretilen şantiye nevresim takımlarımız sağlık ve hijyeni sağlamada en büyük yardımcılarınız arasındadır.

Uzun yıllardan beri şantiye ürünleri arasında nevresim imalatı konusunda da Türkiye’nin önde gelen üreticileri arasında yer alıyoruz.  Şantiye alanlarınız için özel olarak üretilen şantiye nevresim takımı ürünlerimizde temel odak noktamız dayanıklılıktır.  Nevresim takımı maliyetlerinin yüksek olmaması için satın aldığınız ürünleri uzun süre kullanabileceğiniz malzemelerden üretiyoruz. Nevresimleri yıkadığınızda yıpranma görülmez ve uzun yıllar boyunca nevresim takımlarını kullanabilirsiniz.


Toptan Şantiye Nevresim Takımı

Şantiye işçi nevresimi siparişi için bizleri tercih edebilirsiniz. Şantiye, yurt, otel gibi yaşam alanlarında ekonomik ve dayanıklı kumaşlardan nevresim üretimi yapıyoruz. İmalatını yaptığımız tüm nevresimleri toptan satıyoruz.

İşçilerinizin sağlığını ve hijyenini düşünüyorsanız toptan şantiye nevresim takımı siparişlerini verebilirsiniz.  Her zaman stok konusunda titiz davranıyoruz ve şantiye işçi nevresimleri siparişlerinizde çok hızlı bir şekilde sizlere çözümler sunuyoruz.

Toplu yaşam alanları için tek tip, kaliteli ve kullanım amaçlarınıza uygun olan şantiye tipi nevresim takımı üretiyoruz. Türkiye’nin birçok yerine gönderim ve satış yapıyoruz. Şantiye alanlarında nevresim ihtiyaçlarınız için sizler de ekonomik şantiye nevresim takımı siparişi verebilirsiniz.


Şantiye Nevresim Takımı Özellikleri

Şantiye nevresim takımı çeşitlerimiz dayanıklı kumaşlardan üretilmektedir. Uzun yıllar kullanım ve çoklu yıkamalar karşısında yıpranmayacak ve her zaman hijyen sağlayacak nevresim takımları imalatı yapıyoruz.

Şantiye alanları genellikle zor koşullar barındırır. Bu yüzden şantiye tipi nevresim modellerimiz zorlu koşullarda sizleri yarı yolda bırakmayacak şekilde üretilir.  Sıcak ve soğuk hava koşullarının çok kolay hissedildiği şantiye alanlarında işçilerin sağlığını ön planda tutan ve verimli çalışma ortamı sağlamayı destekleyen nevresimleri firmamızdan satın alabilirsiniz.

Tek kişilik şantiye nevresim takımı içinde 1 tane 160x 220 cm nevresim, 1 tane 160x240 cm çarşaf ve 1 tane 50x70 yastık kılıfı bulunuyor. Tüm nevresim takımları şantiyelerde işçilerin sağlıklı bir uyku deneyimi yaşaması ve dinlenmesi için özel üretilmektedir.


Şantiye Nevresimi Takım Fiyatları

Şantiye nevresim takımı fiyatları için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Şantiyelere özel ürettiğimiz nevresim takımlarında dayanıklılık ve hijyen yanında ekonomikliği de dikkate alarak üretim yapıyoruz.  Kaliteli ve konforlu şantiye tipi nevresim takımı çeşitleri ekonomik fiyatlarıyla bütçenizi de yormaz.

Toptan şantiye nevresimi siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan siparişlerinizde sağlayacağımız fırsatlardan telefonda bilgi alabilirsiniz. Stok durumunu öğrenmek, sipariş vermek ve fiyat bilgisi almak için sizleri bekliyoruz. Bütçenize uygun, uzun ömürlü ve yüksek dayanım gücü olan şantiye nevresimlerini müşterilerimizin taleplerine özel üretiyor ve en kısa sürede gönderimini sağlıyoruz.

DEVAMINI OKU